Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HErBY milyen videós?

HErBY milyen videós?

Figyelt kérdés
Én szeretem a videóit sztem jó videós. Ti milyennek tartjátok?

2020. szept. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%
Régen néztem, míg a panelben lakott, akkor egész nézhető volt. Nem ismerem személyesen, így nem formálok róla véleményt, az ellene irányult vádaknak se biztos, hogy vannak valóság alapjai mindenféle bizonyíték nélkül, de a videói manapság elég unalmasak lettek, a nézettségi számokon is látszik.
2020. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durván unalmas lett!
2020. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

többször belenéztem, de hamar meg is untam:


Ez a Herby egy meglehetősen unalmas és buta ember: mászkál, gépezik, piál. a női és „barátai” gyakran cserélődnek.


számomra rejtély, hogy hogy tud megélni és hogy tud így élni egy ember.

2020. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tud megélni, hogy mindig van egy hülye aki tud vele azonosulni és küld neki lóvét. És ha az is kevés akkor anyuci küld neki pénzt. Házat is megvették herbykének.......
2020. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
az hogy házat vettek neki az még az ő dolguk mondjuk, de az, hogy mindig van nem egy, hanem inkább egy tucat agyalott követője aki ellátja pénzzel, cucckombóval az nagyon szomorú
2020. szept. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az ő dolguk a ház ügy, de régen csinált herby erről még Fehérváron. Az volt benne hogy szidta a fiatalokat hogy anyuci tatja el és vesznek nekik házat miért nem saját erőjükből vesznek házat. Szóval osztotta az észt mert pont akkor diájéknál lakott. Azután anyucskájához költözött akik egyből vettek egy házat neki. érdekes módon az már nem zavarta őt.
2020. szept. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
80%
40 évesen az anyja pasija tartja ki, az anyja pasija vett neki házat tv-t mindent. Ez valóban követendő példa.
2020. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
14%
A sok negatívum mellett egy vitathatatlan pozitívum: kreatív.
2020. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
75%
aszongya kreatív:D
2020. okt. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

A kreativitás nem kifizetődő amíg a sok prolinak mi van a táskámban videóra van igénye és amíg még azt is elhiszik, hogy a videós szereti őt mint nézőt. De Magyarósi Csaba szeret titeket ne aggódjatok :D


Egyébként itt is látszik, hogy gyerekek / gyerekszinten megragadt mamahoteles bénák pontozzák a válaszokat. A 18. válasszal a kérdésre adtam választ de mivel egyeseknek nem tetszik ezért lepontozzák pedig a hasznosságot hivatott értékelni a három válaszható opció :)

2020. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!