Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Burján Szafi és Burján Zsombor...

Burján Szafi és Burján Zsombor elváltak?

Figyelt kérdés

#Burján Zsombor
2020. szept. 6. 22:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

A táplálkozástudományba szerintem nem érdemes belemennünk, mert jóval több annál, hogy a gyümölcs rossz, a szénhidrátszegény étrend meg jó. Hagyjuk meg ezt a szakembereknek (nem a Schobert-féle bagázsnak, mert kb. ők tartanak itt!).

Mutasd már meg légy szíves azt a képet, ahol Szafi pucsít fürdőruhában, mert én követem már egy ideje, de pucsítós képet még nem láttam róla. A fürdőruhás kép pedig nem tudom, miért ördögtől való, de persze lehet, hogy a te értékrendedbe ez nem fér bele.

Ezen kívül, tetszik-nem tetszik, neki a teste az egyik legnagyobb reklámja. Ha bő pulóverekben járkálna, akkor meg az lenne a baj és hiteltelennek neveznétek.

2020. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%
Biztos te egy 80 kilós banyarem nő vagy, akinek nem fér bele ha egy szép, vekony nő kirak magáról egy bikinis kepet!
2020. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

Egyből jön a szemelyeskedes ha nem tudsz érvelni. Szánalmas. Csak 80 kilós nő lehet szerinted aki ilyet ír? "Irigy"?

Mellefogtal,sportolok 20 éve 😀 és Schobert fan sem vagyok.Egyik szélsőséges táplálkozási trendet sem követem ami bűzlik a marketingtol.Optimálisan etkezem és nem szedek semmi plussz cuccot sem, mielőtt jön a szteroidozas és feherjezes...

Igen majd kínos a gyerekenek lesz mikor anyuci képére rejszol az osztálytársa.Nem kell pucsitani se, de 40 évesen teleokadja az oldalát vele mert neki lelkizni támad kedve. Ezekhez a Buddha gondolatokhoz tájképet szoktak tenni. A táplálkozása egy kettes cukrosnak ami nőknél nepbetegseg kis hazánkban az elég káros. Amúgy, mintha a mellei szilikonok lennének😀

2020. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
40%
Nem tudom, miért vagytok ilyen gonoszak! Én pl. nagyon szívesen örökbe fogadnám a Szafit, egyáltalán nem zavar, ha valaki roma. (F/35)
2020. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
81%

Szafi osztja az észt instán a párkapcsolatról, a gyerekvállalásról, stb.

Ne is haragudjon a világ, de ő hol egészséges? Nem tud gyereket kihordani, nem tudott együtt maradni a férjével, akiről mindig úgy beszélt, hogy megevett az irigység, aztán tessék, csak egy kirakatvilág az övé is. Nagy csalódás.

2021. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Törpilla1987 válasza:
39%

Én úgy sejtettem meg a válást, hogy Szafi egyszer azt írta, hogy a kisfiú "édesapja". Akkor már régóta nem volt közös fotó Zsomborral. Aztán egyszer csak elmondta, hogy elváltak.

Szerintem is ráunt a koplalásra a férje, és egy időben ilyen-olyan pasikkal volt Szafi mindig, szerintem akár meg is csalta a férjét. A kékéletmódos gyerekkel is sokat volt.

De amúgy szerintem Zsombornak köszönheti Szafi, hogy egy ilyen cége lett. Kétlem, hogy ő maga találná ki a lisztarányokat, biztos ehhez is van segítsége.

Elég spirituális vagyok, de a sok magasztos gondolatát nem mindig értem.

Számomra az sem derült ki, hogy miért nincs saját gyereke. Mintha olyat is írt volna, hogy ő amúgy ki tud hordani egy gyereket. Múltkor a meddőségről írt. Hogy az sem véletlen és sokan szembemennek a természettel. Jó, neki nem lombikos a gyerek, de mégsem a sajátja.

Valamelyik válaszadó írta, hogy nézzük meg az üzletpolitikáját. Ez alatt mit értettél?

2021. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
Sokan pont a teherbeesési problémák miatt próbálnak életmódot váltani és ismerősi körben látom, hogy ilyenkor kerülnek képbe a Szafi termékek is. Holott Szafinak bár szuper alakja van, neki sem sikerült egészséges gyereket világra hozni. Szóval nem olyan biztos, hogy tudja ő a szent grált. Egyáltalán nem szimpatizálok ezzel a porból sütünk port témával.
2021. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 S.Priszcilla válasza:
92%

Igen, elváltak.

A többieknek meg akik itt fröcsögnek rossz indulattól feldúlva, azoknak üzenem, Safi nem roma, az, hogy a házasságuk nem működött azért meg nem kell megkövezni! Miért lenne huzatos? Azért mert a vállalkozása pénzről szól? Hiszen minden ember azért csinál vállalkozást, hogy jól éljen több, kevesebb sikerrel. Azért mert neki sikerült attól meg nen kell utálni... nézzezek már magatokba!

2021. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!