Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Burján Szafi és Burján Zsombor...

Burján Szafi és Burján Zsombor elváltak?

Figyelt kérdés

#Burján Zsombor
2020. szept. 6. 22:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen ez a nagy kirakat élet...🤭🤮😂😂😂😉
2020. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
10- és ez durvaaaa😃😃 nekem is pénzéhes neki tűnik a hölgy, meg ilyen kamu tökéletes nek. Eleve ilyen aberraltan érkezik, anorexiás. Alig eszik valamit, szerintem egy férfi nem eszik ilyen kajákat, gondolom a férje besokallt. Meg én láttam követi a Szafi az ilyen celebecske hapsikat pl. Ticiant is az love islandbol,de sok ilyen CI kisebb dolga van közel 40 evesen
2020. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
Aberrált az egesz örökbe fogadása is. Sztem ott is látszik hogy huzatos a nő..
2020. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Allitolag fizetett a gyerekert az alapitvanynaL azert kapta meg hamarabb.aztan ennek szant egy magyarazkodos posztot is, dehat mindenki tudja hogy tejelt erte es azert ugrott az ölebe hamar.
2020. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Miért, talán csak ilyen celeb Hódi vs Berki módra lehet válást intézni, ugye? Attól, hogy valakit szeretek és tisztelek (amilyen apa, üzlettárs, bármi), még lehet, hogy a házasság nem működik. Emögött ezer és ezer ok lehet, ez rájuk tartozik. Az irigykedést meg fejezzük be.
2020. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedjen rátok a halál 😂 inkább lakok egy kunyhóban szeretetben, míg gazdag hamis, hazug fertőben.. érdekes hogy utolso csak az egyetlen duma az ir8gykedes marad mint opció.. szerinted olyan elképzelhetetlen, nem vágyunk szar férjre meg zabi gyerekre talicska pénzzel sem..
2020. dec. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

Ki az irigy? Mert van masnak velemenye ? Szerintem anorexias, es pl. total hulyesegeket eszik amitol az ember inzulinszintje liftezik pl . reggeli smoothizasai.Alig eszik valamit.

Sokan 4-5 évet várnak egy örökbefogadható egeszseges FEHÉR,EGÉSZSÉGES,kékszemű-szőkehajú gyerekre. Érdekes ő a kreol-sötét bőréhez amihez egy roma kisfiu jobban passzolt volna, kapott egy teljesen más karakterű kölköt EGY ÉV ALATT!!Egy kisbabat!Nekem ez nagyon durva!!

Kérdem én ez hogyan történhetett és miért magyarázkodott egy teljes insta poszt alatt hogy ő nem fizetett az alapitvanynal érte hogy a sorban ugorjon egyet?

2020. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
Az sem normalis,hogy teleposztolja a magvas buddha gondolataival a netet egy szal fürdőruhában fetrengve, mutogatva magat közel 40 évesen! A kisfiara meg raerölteti ezt a hiányos és egyoldalú étkezést, közben simán kéne adni a gyereknek tojást, meg esszenciális aminosavakat.
2020. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Én voltam, aki "megvédte" Szafit.

Nem mondom, hogy én mindenben egyetértek vele és azzal, ahogyan él, de a házassága na, az abszolút nem ránk tartozik. Ez a fröcsögés, ami meg itt megy (zabigyerek, szar férj, vegetáriánus, etc) igenis irigység. Bele kell valamibe kötni, hát sikerült. Gondolom, a Ti életetek tökéletes és soha nem láttatok még válást vagy mondjuk olyan édesanyát, aki másképp gondolkozik, mint Ti.

2020. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
11%

Hát én nem pucsítok egy szál fehérneműben több száz ezer ember előtt előadva hogy rendben vagyok magammal. Mégis a gyereke ebböl mit lát? A fürdőruhában pózerkedés olyan mintha fehérneműben lenne.Attól hogy odaír egy idézetet még nem lesz ettől hitelesebb a mondandója. Nem cikizte senki , ő maga a cikis. És nem a vegetáriánust írták hanem a vegán életmódját ami és ahogy eszik az anorexia, de minimum az inzulinszint kikészül a reggeli smoothizástól, datolyazabálástól.Egész nap szénhidrátot eszik, a gyümölcsök GI-je is toronymagas.Azért vékony mert hiányos a táplálkozása.

Közelről amúgy az ő arca sem szép, megnézném filter meg smink , műszempilla meg szolarium nélkül. A férje beleunt az aszkéta létbe, én még hetero férfit nem láttam koplalni, vegánkodni se nagyon, de elvétve sztarok közt van egy-két példamutató, aztan ki tudja mit eszik ha egyedül van.Kevés van koplaló férfi, de a legtöbb meleg, mert ugyebár azoknál fontos a növényi étrend , ők gyorsan kell emésszenek , mert végbelüket ki kell mosni szex előtt.Abba meg nem fér bele a 12 órás húsemésztés.

2020. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!