Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Burján Szafi és Burján Zsombor...

Burján Szafi és Burján Zsombor elváltak?

Figyelt kérdés

#Burján Zsombor
2020. szept. 6. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
elburjándzottak szerintem.
2020. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Igen, már vagy egy éve.
2020. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Nem birta Zsolt az 1200 kalorias étrendet naponta.
2020. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
*zsombor
2020. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Számomra ez még mindig megdöbbentő. Szafi mindig szuperlatívuszokban tüntette fel írásaiban férjét hogy az egyetlen, az örök, képeiken is fény és pompa, ráadásul gyermekük is lett az örökbefogadással.. szinte mint a filmekben, pénz, hatalmas ház, gyermek, irigyelendő élet, test ... és kiderül h az egész egy szép díszlet csak. .. hatalmas kérdőjel kinek a cirkusza ez az egész?! Régebben sem volt kerek valami nekem azzal amit próbáltak mutatnai magukról és az életükről..
2020. szept. 16. 06:21
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem vetted még észre hogy Szafi élete csak is a pénzről szól? Nézd meg az uzletpolotikajat... nem véletlen lett multimilliomos a cége...
2020. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy aki a legjobban bizonygatja a csuda jó párkapcsolatát életét, azoknak van általában a legnagyobb kaki a biliben..😉
2020. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
81%
Engem is nagyon meglepett, irigykedves csodáltam őket, egy újabb példa a kirakatvilágra.
2020. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
62%

Mikor váltak el, lehet tudni? Miért? Nincs semmi infó róla. Nem mintha a konkrét részletek annyira nagyon érdekelnének, de azért ez egy kicsit átverés a több 100 ezres követőtábor felé, hogy kommunikálunk valamit évekig ezerrel (férj, család, álomélet), aztán meg lapítunk, mint sz*r a fűben. Céges ügyekben gyakran szerepeltek együtt, most meg túl nagy a csend. Mi lesz így a céggel egyáltalán?!


(Amúgy meg így jár, aki az egész életét a közösségi platformokon a teljes nyilvánosság előtt éli.)

2020. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Safira - a név jelentése: szép nő, aki éjszaka társalog. A Bibliában Ananiás felesége. A történet szerint mindketten holtan estek össze Péter lábainál, mert pénzadományukkal kapcsolatban hazudtak Istennek és a Szent Szellemnek (Cselekedetek 5:1-10). 😬
2020. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!