Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ez az...

Csak engem idegesít ez az Erdélyi Mónika?

Figyelt kérdés
most nem a csodás showjára gondolok,hanem magára a nőre.Nem értem egy ilyen ember h szerepelhet a Tv-ben.
2010. aug. 5. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Förtelmes! Átlagos tehetségtelen papírrólolvasós se íze se bűze mindenből pénztcsinálós, magát nevetségessé tevős, előnytelen öltözetű hölgy.
2010. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az emberek döntő többsége így van ezzel, nagyon ostoba nő (szerintem érettségije lehet, de lehet most csak túloztam), úgy néz ki a reggeliben mint egy kis feszélyezett húsgolyó.Szerintem elvárható lenne, hogy egy ember aki nap mint nap szerepel a tv-ben csinos legyen és jó legyen ránézni és ne a hányinger kerülgesse az embert, ráadásul unalmas és idegesítő!:S
2010. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Tehetségtelen, eltésztásodott arcú nő, akit biztos megdöngetett valami vastagszemüveges fejes a TV-nél, különben kitették volna.
2010. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én a Monika showt nem néztem soha a benne szereplő vendégek miaat,úgyhogy akkor nem ismertem ezt a nőt.De mióta megláttam a reggeliben,buta,nagyképű,nincs tisztában a dolgokakkal....stb...

Ma is volt egy olyan rész,hogy odaírták a papírjára,hogy Jó reggelt Mónika,Csonka Picinek ugyanezt.Hát ez a "tisztelt" hölgy mindjárt megjegyezte,hogy ez nem oda való...

kiveri nálam a biztosítékot,pedig a reggelit szeretem.De ha nő vezeti a műsort 10 percnél tovább nem tudom nézni.

2010. aug. 5. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Engem is idegesít az idióta vihogásával, hozzá nem értésével, engem nagyon irritál az egész "nő", úgy ahogy van.

2010. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Mounika Mounika... miért vagy te Mounika...?

Bele kéne lökni egy szakadékba azt a nőt...

2010. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
nem én is utálom és miatta dobták ki a reggeliből Peller Mariannt aki miatt nekem öröm volt reggelente felkelni...hogy rohadna meg
2010. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesito
2021. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!