Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van ilyen? Egy sztár öngyilkos...

Van ilyen? Egy sztár öngyilkosságát balesetnek állítják be?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl egy világszerte ismert sztár öngyilkos lesz és valamilyen oknál fogva úgy állítják be az emberek előtt a halálát, mintha baleset lett volna. Létezik, hogy még a sajtótájékoztatón a rendőr is hazudjon? Természetesen a család beleegyezésével gondolom.


Hallottál ilyenről már?


2020. júl. 30. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenről nem hallottam csak fordított esetről.
2020. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hallottál ilyenről már?"


Ennek nem pont az a lényege, hogy ne halljunk róla? Ha valaki hallott róla, akkor az egy elég rossz hazugság lenne.


Plusz ha hallottam ilyenről, akkor nyilván nem fogom ide leírni, mert egy családtag vagyok vagy rendőr, aki hazudik és nem lett volna értelme a hazugsággal bajlódni, ha most leírnám ide.

2020. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen erre gondoltam. Hanem arra, hogy "gyanús" a dolog. Vannak furcsa, különös dolgok, jelek az öngyilkosságra, de a hivatalos állaspont a baleset.
2020. júl. 30. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyenről.
2020. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!