Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbi mitől ekkora sztár?

Palvin Barbi mitől ekkora sztár?

Figyelt kérdés
Láttam a Viszkok Fruzsival készült videóját. Nem csúnya lány, de nem is olyan hű de nagy valami. Instán is vannak agyonsminkelt, de természetesebb hatású képei is. Elvileg nagyon szép. Hát nem tudom, nem csúnya, de olyan nagy számnak nem mondanám. Akkor már mondjuk Solti Berni vagy Szabó Zsófi is lehetne nagy sztár, hiszen ők is szépek. (mondtam 2 random tv-s embert)

2020. júl. 21. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Miért, az?
2020. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem nagy sztár, de ha az is lenne akkor sztm azért mert sikeres a szakmájában mivel egy modell és híres és szép + dylan sprouse-al jár, ezáltal külföldön is szerttett egy kisebb hírnévre...
2020. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Médiar13anc, ezáltal tolják, mesterségesen generálják körülötte a hájpot. Nem geyedi példa. Egy senki akinek az egyetlen eredménye hogy szépnek született, de még abban se kiemelkedő annyira (a magyar lányok 20-30%-a tuti szebb nála). Viszont van potenciál a vele kapcsolatos bulvárhírekben, így felfuttatták, utána meg már jól megy neki a szekér, Neymarral meg Hamiltonnal kefélget meg neves eseményeke mutogatja magát, így kell semmittevéssel, semmihez nem értéssel és semmi tudással világsztárnak és dollármilliomosnak lenni.
2020. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért Palvin Barbira azt mondani, hogy "nem csúnya" elég merész, és irreális állítás. A csaj nagyon is gyönyörű, mondom ezt csajként, úgy, hogy egyáltalán nem érdekel, mi van vele, szamomra a semleges, mint celeb, az állítád teljesen objektív. Nem alacsonyít le engem, hogy elismerem, hogy van, aki sokkal szebb nálam, és a többi átlagos, vagy átlagosan szép lánynál. Sokan ennek pont az ellenkezőjét érzik, bár ezt sosem tudtam megérteni.
2020. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
*állítás
2020. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az én szememben nem szép :D nem csúnya az okés, de nem is húú de nagy valami :D akkor már szebb mondjuk Vanessa Hudgens vagy Avril LAvigne,Alyssa Milano, Mila Kunis, Hilray Duff stb. ők se vsőnyábbak nála, sőt szebbek :
2020. júl. 22. 14:14
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak nyilván nem az számít, hogy a te szemedben elég szép-e, vagy 1-1 ember szemében nem elég szép, mint láthatod, rengeteg más ember szemében elég szép. Az általad felsorolt emberek is szépek. Elég híresek is, nemde? Nem értem, miért olyan zavaró neked, hogy Palvin Barbi ismert...
2020. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván azért keres évente több mint 1 milliárdot a külsejével, mert "nem csúnya" :D
2020. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Hát azért egy kalap alá venni Palvin Barbi munkásságát egy semmirevaló hazai celebbel, aki arról híres, hogy híres...elég merész :D

Sok szép ember van, de az, hogy valakiből világhírű modell lesz e vagy sem, ennél sokkal összetettebb dolog. Barbi megdolgozott a sikeréért a modell szakmában, tőle nem sajnálom sem a pénzt, sem a hírnevet. :D Ellenben azokkal az önjelölt insta “modellekkel”, akik az anyjukat is eladják néhány PR. cuccért. Na ők gázak, nem a palvinbarbi.

2020. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Azért elég vicces, hogy Magyarországon ennyire sokan féltékenyek rá. Alapból ha valaki nem lenne szép, nem modellkedne és nem kapna munkát nemes divattervezőktől. Amúgy egyszerűn jókor kell lenni, jó helyen. Barbi tehetséges és szép, ennyi a titka. Attól mert valaki modell, az nem egyenlő azzal, hogy nem dolgozik. A modellkedés egy szakma, ami rengeteg áldozattal jár.


Egyébként meg miért fáj neked, ha ő híres? Én messziről elkerülöm a cikkjeit, mert egyszerűen nem érdekel. Viszont mások meg direkt hangoztatják, hogy mennyire utálják. Én még egyszer se hallottam, hogy rosszat mondott volna a szülőhazájáról...


Visszaolvasva elég bántó amit írtam, szóval remélem nem veszed magadra.:)

2020. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!