Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbi mitől ekkora sztár?

Palvin Barbi mitől ekkora sztár?

Figyelt kérdés
Láttam a Viszkok Fruzsival készült videóját. Nem csúnya lány, de nem is olyan hű de nagy valami. Instán is vannak agyonsminkelt, de természetesebb hatású képei is. Elvileg nagyon szép. Hát nem tudom, nem csúnya, de olyan nagy számnak nem mondanám. Akkor már mondjuk Solti Berni vagy Szabó Zsófi is lehetne nagy sztár, hiszen ők is szépek. (mondtam 2 random tv-s embert)

2020. júl. 21. 20:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem vettem magamra, de nem is bántottam, csak annyit mondtam, h nekem személy szerint nem szép, és nem vagyok irigy! :)
2020. júl. 29. 17:40
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem olyan arca van, ami szép, de nem kiemelkedő, viszont jól lehet sminkelni és fotózni. Egy átlagos alapanyagból csodákat lehet tenni.

Hát nem sok olyan fotója van, ahol természetes fényben, smink nélkül láthatnánk, nem véletlenül.

Manapság olyan profi sminkek vannak, profi fotóssal, fény beállítással szinte mindenkiből lehet jó nőt varázsolni, ott a háttér, photoshop. Viszont ez nem a valóság. Szerintem ez zavarhat sok embert. (Sok férfit is, aki meglátja reggel a nőjét az ágyban smink nélkül... Szegények...)

Az, hogy ennyire mű világban élünk, és hogy már mindent elhiszünk, amit egy monitoron látunk sőt, akár a saját szemünkkel is (profi smink+haj, stb.) az sokszor engem is zavar. Hogy miért?

Neki van erre energiája, kell is, hiszen ebből él, hogy profin nézzen ki, nem úgy, mint a hétköznapi nő, aki csak feldob magára egy olcsóbb kis sminket jó esetben, és rohan dolgozni.


Amúgy elnézegettem, a videóin olyan, mint egy 15 éves kislány (ez a valóság, olyan kis idétlen, de bájos, mosolygós kislányka), a fotói alapján pedig egy teljesen másnak tűnő über szexi, domina NŐ, akitől csak azt várná az ember, mikor fog már szexelni.

A titka sztem a következő: átlagos, de jó alapanyag (araccsont, szá, kék szem így fotózás terén) + jókor volt helyen + remekül ért a modellkedéshez + jó fotósai voltak/vannak = szupermodell.

2020. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

"Alapból ha valaki nem lenne szép, nem modellkedne és nem kapna munkát nemes divattervezőktől."

Pont ezzel van a baj, és vélhetően itt kell keresni az okát is annak hogy miért nem szimpatikus sem Palvin, sem a többi ilyen "szupermodell" sokaknak, hozzáteszem teljes joggal. Mert amíg a legtöbb munkához rengeteg tudás, tanulás, belefektetett energia, szorgalom stb. kell, addig a modelleknek elég annyi hogy jó géneket örököl és szép pofival születik és máris nyert ügye van, semmit nem kellett letennie az asztalra mert "Nézd már ez a csaj de szép menjen modellnek" és le van tudva. Magyarul semmit nem kellett csinálnia, és sokszorosát keresi mint valaki aki 40 évet végig gürizett és van 3 diplomája, 5 jogosítványa meg 6 nyelven tud. Ez szerintem elég jogosan szúrja sokak szemét. Mert oké mások is túl vannak fizetve, de legalább egy focistának is kell edzenie, egy autóversenyzőnek is melóznia, egy üzletembernek is azért kell tudnia a dolgokat, de egy modellnek mit kell? Semmit. Őt azért fizetik mert szép, ami rohadt igazságtalan, mert ez nem az ő érdeme, hanem a sorsé, a genetikáé, nem kellett érte megdolgoznia, miközben a másik oldalon mások dolgozhatnak bármennyit, sose lehetnek modellek mert nem kaptak jó géneket és nem elég szépek, pedig ezen nem tudnak változtatni, nem tehetnek róla. Szóval ez igazságtalan.

De amúgy ettől függetlenül is lehet valaki híres és gazdag úgy hogy szép DE közben csinál azért valami mást is amivel úgymond kiérdemli a pénzt, nem csak az arcára kapja. Ott van jó példa Gal Gadot, ő is volt modell meg úgy nem mellesleg szépségben kisujjból köröket ver Palvinra, na őrá tényleg azt mondom hogy hűha ez aztán a szép nő. De attól mellette színész is, ami azért meló és daráló keményen, szóval ő úgymond megdolgozott azért amije van és ahol tart.

2020. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as, csak úgy süt rólad az irigység.


"Mert amíg a legtöbb munkához rengeteg tudás, tanulás, belefektetett energia, szorgalom stb. kell, addig a modelleknek elég annyi hogy jó géneket örököl és szép pofival születik és máris nyert ügye van, semmit nem kellett letennie az asztalra" Az megvan, hogy ezek a nők minden nap kőkeményen edzenek, emellett kb salátán, meg tápióka gyökéren élnek? Adriana Lima fakadt ki egyszer, amiért az emberek lenézik a modelleket, és azt mondják, hogy nem dolgoznak. Akkor épp egy 10 órás fotózásról jött.

Az is irtózatos hülyeség, hogy nem kell tanulniuk semmit. Elég sok skillt kell elsajátítaniuk ahhoz, hogy egy világmárkát képviselhessenek.

" egy focistának is kell edzenie" - Baromi jó, hogy milliárdokat kapnak azért, hogy mert egy labda után futkosnak.


Szépnek lenni nem bűn. Ennyi erővel utáld az énekeseket is, mert a k*rva anyjukat, hogy ők szép hanggal születtek, míg Kalányos Evelinke meg olyan , mint a repedt fazék.


Tudod mi az igazságtalanság? Mikor valaki egész életében azért küzd, hogy jól nézzen ki, keményen edz, lemondások sorozata az élete, és akkor jönnek a bajszos, igénytelen, kövér nők, akik semmit nem tesznek magukért, és elkezdenek sipákolni, hogy márpedig ők is vannak olyan szépek, mert a szépség belülről fakad.

2020. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as egy modell sokkal többet dolgozik, mint gondolnád. Az egy dolog, hogy valaki “ajándékba” kap jó géneket, vagy tehetséget mondjuk.

De nem mindenki tudja azt kamatoztatni. Ehhez kell némi ügyesség, talpraesettség azért. Pl. Egy jó külsővel is lecsúszhat valaki a leejtőn, akiket látsz az utcán, nem mind boldogok pusztán attól, hogy szépek. És nem mindenki tud ebből megélni sem. Az igazságtalanságról még annyit, hogy Lehet, hogy valaki végig lébecol az egyetemen, bukdácsol is, tojik az egészre, mellette a szülei kifizetik mindenét, és mégis ő kapja a zsírosabb állást azzal szemben, aki vért izzad, időben befejezi jó jegyekkel, el kéne tartania magát de munkanélküli, vagy mosogat valahol. Ez sajnos ugyanolyan igazságtalan helyzet. Eldöntheted, hogy a saját életedből kihozod-e a legjobbat, vagy fújsz azokra, akik jobb lehetőségeket kaptak az élettől, és éltek is vele.

2020. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%
Először a Justin Bieber botrány miatt lett világszerte ismert, most pedig a szinész palija miatt nőtt a hírneve.
2021. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%

"De nem mindenki tudja azt kamatoztatni. Ehhez kell némi ügyesség, talpraesettség azért. Pl. "

Nem inkább rafináltság, törtetés van, illetve a gusztustalanul mindenkin átgázolunk helyzetek, hogy a saját magunk ÉN ÉN ÉN egoját előretoljuk? ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN... Ez megy ma mindenhol.

2021. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!