Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dua Lipa eladta a lelkét?

Dua Lipa eladta a lelkét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 13:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
#Orbán Viktor ... #adós...
2020. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Nem.
2020. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ki az a Dua Lipa ?
2020. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen, eladta az Ördögnek. Csúnya, rossz Liba...vagyis Lipa.


(Bocs, hogy trollkodok, de erre a kérdésre nem lehet normális válaszolni.)

2020. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki felfuttatott pop, vagy filmes üdvöske akar lenni, elengedhetetlen, hogy eladja magát azoknak a nagykutyáknak, akik a felszín alatt ezt az egész ipart irányítják, kimosva vele az emberek, - jellemzően a hiszékeny tinédzserek fejét.

Nagyon bizarr teóriákat lehet találni azzal kapcsolatban, mi mindent csinálnak velük, hogy a “nyersanyagból” legyártsák a sztárt, aztán olyan arculatot adjanak mellé, amilyet csak szeretnének, mert a minimális esélyét sem adhatják meg annak, hogy az illető később ellenük forduljon.

Tulajdonképpen nem is azokra a hírességekre kéne haragudni, akik a felszínes szókincsű dalocskáikkal, a kártékony példájukkal züllesztik a fiatalokat, hanem azokra az emberekre, akik ezt csináltatják velük, a bizarr kiképzési módszerekkel kimosták az agyukat, és csőlátású bábbá tették őket, hogy engedelmeskedjenek, és lefuttathassák rajtuk keresztül az előre legyártott projektjeiket.

Tulajdonképpen rabszolgák. Na, nem anyagi szempontból. Elhalmozzák őket mindennel, csak hogy véletlenül se legyenek önmaguk, - mert abban a pillanatban megütnék a bokájukat, ha már nem lennének “beszámíthatóak”. Megfosztják őket a gondolataiktól, a mentális egészségüktől, a személyiségüktől és önazonosságuktól.


Ez a Dua is. Amikor az első interjúját láttam, egy nem túl intelligens lánynak véltem, de egyáltalán nem negatívnak vagy rossz szándékúnak.

Most már kezd kibújni a szög a zsákból, egyre szexistább “manővereket” mutatnak be vele, ahogyan annak lenni kell: először cuki kislány, majd tinir*b*ke, majd szexistennő, boss b*tch, - a “piramis tetején”, 40-50 évesen pedig őket avatják “stílusikonná”, “korszakalkotóvá”. Nem volt ez másképp Madonnával, Britney Spears-sel, Beyoncé-val és a többiekkel. Amikor a mai 15 évesek gyerekei lesznek iskolás korúak, lefogadom, hogy Ariana Grande, meg az “önerőből 19 évesen milliárdos Kylie Jennerke” figyel majd a tankönyvek lapjain, mint “nagyérdemű” és “tiszteletre méltó” személyek.

2020. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5!!!!


Köszönöm szépen a hosszú választ, igazából a kérdés tökre komoly volt és vártam rá kimerítő válaszokat.


Amit írtál az nagyon tetszett, jól összefoglaltad és leírtál egy általános utat melyet a nagy sztárok (sajnos) bejárnak, hiszen pont ezért lehettek nagy sztárok..


Amugy alapvetően én szeretem dua lipat, főleg a számait.. Utóbbi időben rengeteget hallgattam őt és tényleg sajnos/nem sajnos nem tudok olyan számot mondani ami ne tetszene tőle.


Lehet az elmekontroll a számaiban már olyan szinten van hogy ennyire beszippant.. (felpoen)

2020. aug. 16. 00:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaa és ment a like :)
2020. aug. 16. 00:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én vettem meg.
2021. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!