Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hédinke naplóira csak én...

Hédinke naplóira csak én vagyok kicsit irigy? :D bőv lent

Figyelt kérdés

Erről a videósorozatról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=MBadr4YbLak


ez a 3. rész.

nagyon cuki a 12 éves énje, helyesen írt, érthetően fogalmazott, de kicsit elszomorított, hogy nem volt ennyi élményem 12 évesen.

nekem annyiból állt a nyaram, hogy elmentem 1-2 hétre nagynénimékhez, és ott se mentünk heti 2x új ruhát, cipőt stb venni, hanem örültem ha egy este elmentünk fagyzizni pl. Hédinke meg napi szinten kapott valamit, ide mentek, pl meki, mozi, strandolás, barátokhoz aludni stb

én meg a szünet többi részében egyedül ültem otthon a szüleimmel, mivel kis faluban éltünk, nics tesóm, olvastam, tv-ztem, kutyáztam, ennyi :D



2020. júl. 22. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, hogy ez a napló döbbentett rá, hogy másoknak élményekkel teli gazdag gyerekkoruk volt? 🙂

Nekem minden nyáriszünet unatkozással teli volt, de már a suliban rájöttem, hogy amúgy másokat visznek erre-arra.

Mondjuk a gyerekkorommal a legkisebb gond a nyári szünet. De ez arra sarkal, hogy majd én másképp cselekedjek, mint a szüleim a nyarakat is beleértve.

2020. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25, mint ő :)
2020. júl. 22. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a manapság is, de 15-20 éve sem a gyerek programoztatása volt a jellemző. Az én osztályomban volt vagy 5 gyerek, aki nyaralni járt, meg 1 aki síelni. Pedig Pest megyei városban laktam. Még másodikban kérdezték a nyári élményeket, de aztán valahogy rájöttek, hogy nem kéne, mert az osztály 80 százaléka strandra se megy ki. Ezzel nem azt mondom, hogy ez a követendő, de valahogy nem lep meg, hogy van egy két gyerek, akit vittek jobbra balra.
2020. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy irigy vagyok rá, én most vagyok tini és inkább az otthon ülős típus vagyok nem nagyon vágyom sehová, de szerintem az élmények amiket leírt nem olyan nagyok, mármint szerintem átlagosan akkoriban sokkal jobb volt tininek lenni mint most, mert pl a tesóm aki 96os vagy az unoka nővérem, nekik hihetetlen jó élményeik vannak, én azokat irigylem igazán:D
2020. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!