Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Naplóírás lehetséges így?

Naplóírás lehetséges így?

Figyelt kérdés
Az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy lenne valakinek ideje úgy naplót írni, mint ahogy Reni teszi a Szent Johanna gimi története szerint? Több oldalon keresztül, részletesen leírja a napjait. Erre egy gimisnek a valóságban lenne ideje? Egy általános iskolásnak talán, de én pl. gimi alatt biztosan nem tudtam volna tanulni, olvasni, naplót írni, családdal, barátokkal foglalkozni egy nap.

2017. júl. 23. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan unalmas volt egy napom gimibe, h azt a 2 szót letudtam vna írni :D

21/f

2017. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Án olyan fáradt voltam, hogy a buszon aludtam.
2017. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam naplot.. De csak heti 3 4 nap,meg hétvégén.. Mondjuk én 3kor már otthon voltam, 5ig pihiztem meg megirtam, s utána tanultam.
2017. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem simán. Nekem viszonylag suli mellett is van szabadidőmben, szóval nekem pl. időm lenne rá. Az már más, hogy én több oldalon keresztül nem tudnám leírni a napomat. Azaz eléggé unalmas napjaim vannak.
2017. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Focislany8 válasza:
Szerintem ha valaki nagyon fontosnak tarja biztosan tud rá szakítani időt, de azt Reni is leírta, hogy volt amikor hajnali kettőkor még a naplóját írta ráadásul iskola időben!!
2017. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Minden nap nem valószínű. Viszont én is amikor nekiállok, 6-8 oldalt írok. Nem is csoda, hogy már kb a 8. naplómnál tartok.
2018. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!