Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Berki Mazsiról?

Mi a véleményed Berki Mazsiról?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 04:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni egy embert, akinek nulla saját gondolata vagy tette van. Szerintem vagy butácska behálózható, aki nem veszi észre hogy egy nárcisztikus hálójába keveredett, vagy nagyon ravasz és lenyeli ezt annak érdekében, hogy celebbé válhat. Őszintén szólva bennem keveredik a megvetés és a sajnálat, pozitív gondolat nem társul hozzá
2020. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
U+1F4A9
2020. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy beszélgetést vele, amiben az összes feltett kérdésre úgy válaszolt, hogy Krisztián mit szólna hozzá vagy Krisztián mit csinálna. Tényleg semmi önálló gondolata nincs, vagy nem meri mondani, nem tudom.
2020. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt.

2020. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolható nagyon! Az tény! Viszont ha neki igy jo, akkor nekem 8!
2020. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót, és hihetetlen hogy mennyire agymosott ez a lény...

Natiról úgy beszél mintha az ő gyereke is lenne, Pamela helyében kiakadnék már azokon amiket művel. Ezért öltözik egyforma ruhába a kislánnyal és viselkedik úgy mintha az anyja lenne, és uszítja a Krisztiánt az igazi anyukája ellen. Ez egy pszichopata. Tudja, hogy soha nem léphet Pami nyomába se, ezért próbálja Natin keresztül bántani. Ezért nem adatik meg neki, hogy sikerüljön teherbe esni, visszaüt a karma.

2020. júl. 20. 00:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Vicces egyébként hogy sokan odavannak hogy milyen természetes stb, de az az igazság, hogy hiába csináltat meg magán dolgokat, mint pl a haja vagy a szájfeltöltés, akkor sem dob rajta semmit. 😂
2020. júl. 20. 00:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dependens személyiség, akit éppen egy nárcisztikus férj tesz tönkre. Krisztián undorító módon beszél vele, semmibe veszi, megalázza. Mazsi alapvetően nem síkhülye nő, csak éppen egy nárcisztikus férfi szinte bármilyen nőt képes olyan szinten manipulálni, hogy teljesen függjön tőle.
2020. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!