Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Mazsinak műmelle lett...

Berki Mazsinak műmelle lett vagy csak felfedezte a push-up melltartót?

Figyelt kérdés
InstaStoryban láttam hogy hirtelen lettek mellei.
2020. júl. 1. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új stylistja bemutatta egymásnak a szivacsos melltartót és Mazsolát 😆
2020. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Rusnya nő, és a végtelenségig igénytelen, ha összeállt ezzel a förmedvény Berkivel.
2020. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miert rusnya??? Mert nincs “megcsinalva“ plasztikai sebeszek altal? Hasonlitsd már össze egy Zimany L, Kelemen A, Voksan V komboval. Kb ugyanúgy néznek ki mind! Mazsi igenis szép és örülök hogy van még ilyen media szereplő, aki a termesztesseget sugallja és vallalja!!! Az meg hogy kit választ, az ő dolga, nem másé! Legyenek boldogok még sokáig!
2020. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, ezen jót nevettem...

Természetességet sugallja, a hajdúsítással (ami elég rosszul sikerült) meg a szàjfeltöltéssel /és ez csak a kezdet/, amúgy meg valóban az is tök természetes, hogy a gyerekkel keresi a pénzt. Ne mondja nekem senki hogy cuki, meg milyen szépen bánik a gyerekkel. Ez mind a kamerának szól. Hol természetes az, hogy nem tudsz két mondatot váltani a pároddal meg a gyermekével kamera nélkül? Mindent le kell videózni és mutogatni a követőknek. Pfejjj...

2020. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Az hogy miből él már más dolog.... Itt a kinézete volt a kérdés. Szerintem nincs semmi mű a kinezeteben. Az meg hogy miből van pénzük, szintén az ő dolguk. Ezt a korszakot eljuk, hogy a média által lehet feljebb jutni es akinek van hozzá tehetsége vagy jókor volt jó helyen az meg is teszi. De ez máskor is így volt es igy is lesz. En nem vagyok senkire sem irigy, nem latsz bele az ő eletukbe, se masokeba. Ez csak a kirakat amit látsz. Az instagram, facebook egy kamu. De en nem is dolok be neki. Mindenkinek megvannak a saját maga terhei, gondjai...
2020. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!