Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem vérciki már...

Szerintetek nem vérciki már ez a Berki babaprojekt?

Figyelt kérdés

Mazsi màr fél éve kb havonta nyilatkozza az újságoknak/tv-nek hogy fú, ők belekezdtek a babaprojektbe, de még mindig nem jött nekik össze. A napokban már a sokadik ilyen nyilatkozat jött ki.

Hogy lehet ennyi eszük, vagy csak a pénzért csinálják? Mi van ha nem is jön össze a gyerek egyáltalán? Lelkileg mennyire megterhelő már az is, hogy hónapról hónapra szembesülnek azzal hogy megint nem sikerült...nem mèg a médiában nyilatkozgatni. Közben meg làtszik a gesztusokból, hogy Berki nem is szereti Mazsit(pl eltolta a kezét is)

Csak szerintem gáz ez az egèsz?


2020. máj. 8. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ők maguk egy gáz páros. Renátát úgy lehúzta Berki, hogy öröm nézni, mert a csaj elég sok pénzzel szállt ki az előző házasságából, illetve saját vállalkozása is volt. Valami cukrászda. Néha szembe jön velem egy-egy posztjukon, és szerintem a csaj egyre rosszabbul néz ki, ez a Berki teljesen tonkreteszi és hülyére veszi, folyton hülyét csinal belőle ország-világ előtt
2020. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég sokan latjuk így. Csak nem értem, hogy a hírnév miatt tette tönkre magát a csaj, vagy tényleg annyira szereti a Berkit hogy nem veszi észre h folyton megalázza.
2020. máj. 8. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Berkinek egyértelműen a Renáta pénze kellett, amit a hölgy az előző házasságából zsákmányolt, ez a házassága is egy profit neki, úgy mint a kislánya, akit feszt mutogat, szerepeltet instagramjan. . De hát miert is nem meglepő? Berkinek csak a pénz a fontos, csak rá kell nézni a Renatara. En nem akarom bántani szegényt, de egy teljesen átlagos lány. Sőt, még némely képen csúnyácska is. Nem mintha Berki helyes pasi lenne , de valljuk be, ha a testét nézzük azért elég sok nő megfordulna utána. És hát, valahogy nem egy Mazsit kepzelne az ember mellé, de hát ha ők igy boldogok, akkor legyenek azok!
2020. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten mindenki úgy tudja, hogy elvetette a férjétől való gyerekét mikor betoppant Berki. Ha ez igaz, akkor nem csoda,vagy nem jön össze a baba. Bár őszintén szólva nem is lenne boldog élete egy nárcisztikus apa mellett, házasságuk sem bírná ki, hogy mostantól nem csak az urát szolgálná ki, hanem megoszlana a figyelme
2020. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen, tényleg elvetette a babát. Amúgy ismerősöméknél béreltek a férjével egy ikerház egy felét az Istenhegyen, nem volt saját házuk.
2020. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!