Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem egy vicc a G-Eazy?

Csak szerintem egy vicc a G-Eazy?

Figyelt kérdés

(18/L még mielőtt jönne,hogy féltékenységi roham külsejére vagy stb.)

Először is én azért gondolom annak,mert minden nőt kihasznál. Most belerondított egy kapcsolatba,Ashleyvel is 1 évig ha együtt lesz,aztán megy a kukába. Véleményem szerint,ez az egész arra megy ki nála,hogy amikor nincs róla hír,akkor neki valami ismertebb nőt össze kell szednie,hogy felkapják. (Úgy tudom Bebe Rexha az egyetlen eddig aki nem dőlt be neki,pedig lám nála is bepróbálkozott) Nekem ez az érzelmeket eljátszó,de mégis szakítás után hamar újabb ,,kapcsolatba" vagy kalandba lépő stílus ami főként unszimpatikus,hogy minden nővel játszik,és mindenki be is dől neki,mert mond egy két szép szót.

A másik ami emellett szól,hogy túl van hypeolva ahogy mondani szokás. Nagy rappernek van beállítva,de a szóló számai nem érnek sokat,mindig kell mellé egy énekesnő még így zeneileg is,hogy milliós megtekintése legyen.

A külseje miatt olvadoznak érte meg mert iszik,bulizik,kihasznál mindenkit,de mégis,ha ezekkel a fanokkal csinálnák ezt,akkor már menne a sírás,hogy hogy tehettek vele ilyet.


Én kíváncsi vagyok mindenki véleményére,hogy mit gondoltok róla? Egyetértetek-e vagy sem?


2020. júl. 11. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy túlértékelt senkiházi. Amit Halseyvel is művelt.. pedig őt nem is szeretem de akkor is egy vicc ez a f*szi
2020. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Zeneileg is kihasználta,hogy legyen egy menő szerelmes dal,amit mindenki hallgat majd,amiből pénz lesz. De igen,amit vele is művelt,nekem tetszenek Halsey számai,de nem vagyok rajongója,viszont a csaj nem érdemelte meg az egész átverést,de túl naív volt,2szorra is beleugrott.

De megnyugodtam,hogy nem csak én látom így😌🙏

2020. júl. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!