Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a cringebb...

Szerintetek ki a cringebb videós? Elek Robi vagy Vicc Elek?

Figyelt kérdés
Arról szólnak a videóik, hogy reagálnak valamilyen videó(k)ra, bár inkább csak belebeszélnek. A legrosszabb színészi képességekkel "hűha, ezt nem gondoltam volna!" miközben sugárzik róluk hogy a videót előtte biztos látták. Szerintem ez elég szánalmas, és nem tudom hogy lehet az ilyen videóknak nézettsége. Akár úgyis feltehetem a kérdést ki színészkedik köztük bénábban.

2019. nov. 18. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
" nem tudom hogy lehet az ilyen videóknak nézettsége" - te is nézed őket, különben nem tudnád mit csinálnak, a nézettség egy része ebből van. Hiába nem tetszik, a számlálót te is pörgeted. Nekem például fogalmam sincs arról hogy kik ezek, de megnézve a clickbait borítóképeit a videóknak nem érdemelnek annyit sem, hogy utánanézzek. Te is tegyél így. A "szakmának" ez a szintje (trashvideó) a legalja, ami a 8-12 éves gyerekeknek szól. Abból rengeteg van, ezért nagy a nézettség.
2019. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mind a kettő másképp rossz.
2019. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Igaz, hogy nem mélyen szánó bölcsességekről és kultúráról szólnak a tartalmai, de szerintem az ilyen Dezső Bence, rBence, Szabyest félék közelebb állnak a cringe-hez, mint ők.

Rajtuk legalább lehet röhögni egy unalmas napon, amikor az ember nem bonyolult matematikai képletekkel, vagy idegtépően ostoba és rosszindulatú emberekkel akar foglalkozni, - míg az utóbbiak konkrétan abból nyerészkednek, hogy non stop átverik a nézőiket, csak a szponzorációra tolnak fel minden lapot (elég unintelligens módon egyėbként), tipikus megélhetési influencerek, reklámgyárak kreativitás, tehetség, egyéni karakter nélkül.

Ok, hogy az előbbi kettő olyan “hihetetlen” dolgokra reagál a videóiban, amire elég lenne csak ráguglizni, de még mindig pozitívabban hatnak az emberiségre, mint jópáran.

Ezeknek a tartalmain egy átlag fiatal felhasználó csak röhög egy sort, az ő szintjüknek még ez is érdekes és nevetséges, míg az említett “vagizós” YouTube “celebek” csak azt harsogják, hogy “rájuk mindenki irigy”, miközben fájdítják mások szívét azzal, hogy azt az összeget, amit valaki fél év alatt keres meg, ők a semmittevéssel akár egy hónap alatt. Annyira büszkék a tartalom nélküli baromságaikra, hogy nem győzik hangoztatni, hogy “ők bizony már mennyi mindent elértek az életben, mert egy borsodi/romániai kutyasz@ros faluból így kivakaródtak minimális erőbefektetéssel”.

És persze a tizenéves gyerek őket majmolja, mert azt látja, hogy ez az általános, így KELL viselkedni, ilyen tartalmakat KELL gyártani, hogy te is lehess valaki.

Se Elek Robit, se Vicc Eleket nem hallottam még ilyen gusztustalan módon felvágni. Olyan tartalmakat gyártanak, amivel tudnak azonosulni, még akkor is, ha viszonylag egyszerűbb, emészthetőbb, és kevésbé komoly content. Jobban örülnék, ha a 10 éves gyerekeim inkább őket néznék, mint az említetteket.

2019. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő krindzsebb, mint a másik. Igazi krindzsesbánya töki.
2019. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bögyös Dávid ***** válasza:
Nem tetszhet egy videós mindenkinek, nincs senkinek több millió feliratkozója, nem hogy mindenkinek, ha például elekrobi stílusa megtetszik valakinek, akkor nyilván szeretni fogja, nézni fogja, én nagyon megszerettem a saját stílusa és aurája, és gondolatai miatt. Bár igen, van olyan, hogy hát ezt jobban kifejthetted volna Robikám... de nagyrészt tökéletesek a videóik, és nyilván nem azért mert egy világmegdöntő egyedi és izgalmas dolgot csinálnak, hanem pont azt, amihez kedvük van, megnéznek a nézőikkel egy videót, elszórakoznak, nyugodtan, csendesen, mindenféle tényleg durva extrém egyedi kaland nélkül, ez olyan, mindha a barátoddal töltenétek egy csendes beszélgetést, elvagytok, ez a lényeg! Aki szereti, ezt szereti bennük, legalábbis én biztos! <3
ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bögyös Dávid ***** válasza:
*Elekrobi videói azok amik olyan nyugodtak, csak többes számot használtam - de viszont Vicc Eleknek is megvannak a saját előnyei, gondolata és stílusa, csak rá kell hangolódni!
ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dávid, te elmúltál 12? Mindkét videós egy parazita, aki pofátlanul lopja más tartalmait nulla saját tartalom hozzáadásával. Semmit nem tesznek hozzá azon kívül, hogy elmondják mit látsz te is a képernyőn. Mindkettőnek járna a ban már elég régóta.
ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!