Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Radics...

Mi a véleményetek Radics Petiről és a videóiról?

Figyelt kérdés

Ez egy véleménykifejtős kérdés, kérlek ne pontozzátok le egymás válaszát azért mert nem egy véleményen vagytok😉

Köszönöm❤



2020. jún. 19. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már rég nem nézem,de régen nagyon bírtam. emlékszem,hogy régen,mintha lett volna egy kisebb botránya,de azon kivül szerintem okés.
2020. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A Facebook idiótákon kívül mindegyik videója vicces. Engem bele rakott anno a Hardcore Facebook idiótákba.
2020. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Réggeben jobb volt szerintem. Jobban bírtam rajta nevetni.
2020. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi első pár Potter Albert paródiákat szerette, de mára húszezredik alámondós bazmegelés' nem igazán tud szórakoztatni. Meg aztán nagyon fejébe szállt a siker, az sem szimpatikus.
2020. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Sosem értettem az ő népszerűségét. Régebben volt egy-két vicces videója, de közel sem olyan tehetséges, mint mondjuk Sawyer, aki pl. a Lost összes szereplőjét eltérő hanggal szinkronizálta, míg Radicsnak van kábé 4 hangja (a női hangja meg inkább hasonlít egy herélt fószeréhez).
2020. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Picit már puhul, de jó! Metááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál!
2020. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Unalmas, évek óta ugyanaz a megjátszott szar...
2020. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tress videói vannak, a szinkronparódia már egy eleve lejárt műfaj, a paródiáit végig káromkodja,kiabálja, semmi "szellemes" nincs a humorában, semmi görbetükröt nem tart, társadalomkritikának nem lehet nevezni amit csinál. Az egész egy pusztító alpáriság. Nagyon alacsonyan kell lennie a humorérzéked ingerküszöbének, hogy nevetni tudjál a videóin.
2021. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!