Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris barátnője Klau, mióta/mi...

Maris barátnője Klau, mióta/mitől hízott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Egy éve nem láttam egy videójukat sem, ma is csak egy amcsi kajás videót néztem meg Maristól, de egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy Klau mennyit kerekedett. Mitől szedett fel ennyit? Valami pajzsmirigy problémái vannak, vagy csak eszik és semmit sem mozog? Egy évvel ezelőtt olyan kis formás volt. Persze, arcra még most is szép, de elég nagy combjai vannak és szinte már nyaka sincs. Rajtam is van 5-7 kg plusz, szóval ezt most nem top modell alkattal írom ki, de szerintem elég igénytelen is lett. Persze, ha ő így érzi magát jól, akkor nem kötök bele, de szerintem ő is érzi, hogy itt gondok vannak.

2020. jún. 23. 10:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Ne beszéljen, nem kell, senki nem is kérte hanem inkább maga miatt kezdjen el dolgozni a helyzeten ugyanis süt róla az hogy nem elégedett így magával. Nem hisztiznie kellene hanem egy wake up callnak felfogni azt amit már mindenki lát szerintem csak ő nem. De nekem amúgy teljesen mindegy, hogy dagadt-e vagy sem, nem az én testemen van a nyomás és nem is én élek vele, hogy a zsémbelést elviseljem. 🤷‍♀️

A másik, hogy oké body positivity de basszus ha valaki látványosan nem boldog a testében akkor miről beszélünk? Saját magával tol ki ezzel a szemellenzővel.

Nem bántani akartam őt de konkrétan már rossz ránézni a videókban és nem a teste hanem a negatív attitűdje miatt ami azóta ilyen mióta kikerekedett.

2020. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
98%

Sajnalom szegenyt. Tuti van valami baja (lehet PCOS/IR es lelki gondok is). Latszik, hogy ingerulten valaszol, kommenteket torol, Marisra is raformed. Muszaj lenne surgosen valtoztatnia, mert itt nem 30 kilorol van szo, hanem minimum 50-rol! Higgyetek el ez nem egeszseges. Nem bantom, de akkor sem szabad figyelmen kivul hagyni (legalabb maganak ne hazudjon). Peldaul ha amcsi kajakat kostolnak miert is kell bevagni az egeszet? Egy harapas nem eleg? Muszaj mindent zsirban sutni es megcukrozni?

Marist sem ertem miert nem segiti a baratnojet, nem hiszem el, hogy orul annak, hogy a baratnoje korosan elhizott.

2020. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%

Na igen, itt merül fel a kérdés, hogy hol van ilyenkor a törődés, a gondoskodás a szeretet a kapcsolatban, amikor észreveszed, hogy a másikkal evési zavarok vannak, valamint nem tolerál a szervezete, hízásnak indul, nem tetszik magának, és akkor te odafigyelsz és támogatod, nem pedig amcsis kajákkal eteted szerencsétlent.... Oké, hogy Maris elfogadó személyiség, de ha én látnám, hogy a párom teste ennyire rossz irányba változik, nem etetném mindenféle szeméttel, hanem segítnék neki tisztán étkezni, segítnék neki diétázni, mozogni vagy valami. Az a baj, hogy kutya nem foglalkozna velük, ha nem lennénekn influenszerek, akiket rengeteg tizenéves néz és tart példaképnek. A reneteg sok kreatív és pozitív dolog mellett továbbítanak egy borzalmasan ártalmas dolgot is a nézőiknek: hogy hogyan nem kell foglalkozni a saját testtel. Hogy nem szükséges a rendszeres sport, hogy a mekis, kfc-s kaja, meg a rengeteg cukros, olajos étel, a sok édesség mennyire jó, hogy az igényes külsőhöz elég, ha az ember magára keni a sok NYX-es vackot, amit ajándékba kap és ennyi.

Ekkora követőtáborral kell, hogy az ember felelőssen gondolkodjon, hiszen nagyon sok kiskorú tekinti követendő példának azt az egészségtelen életmódot, amit ők tolnak.

És ez baromi káros... arról nem is beszélve, hogy ez az egész történet robadtul szomorú.:(

2020. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Jaj... imadom, mikor valaki szimplan csak dagadt, de előhúzzák ezt a “betegség” kartyat. Nincs betegsége, eleg csak ránézni a csatornájára, két pofára zabálják a hamburgert, szoval nekem ne mondja senki, hogy anyagcsere problémái vannak, szimplan csak egy lusta dagadt ember. Es ha mar kipakoljak az egesz életüket a netre, akkor ezt is meglehet kerdezni, mivel sok mindenkiben felmerül, hogy miert lett akkora mint egy ház.
2021. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
Meg az osszes kepen a fel feje latszodik, egesz alakos kep mar nincs is rola, ha igen nagy kabátban van, meg ugy all hogy ne latszodjon semmi. Igen, vannak szep TELT emberek, es ok valóban elégedettek magukkal. De Klau csak meghízott, lefogyni lusta, vagy nem is akar, kozbe meg latszik hogy utalja sajat magat, meg ott takargatja a testet ahol tudja.
2021. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
81%
A változatosság kedvéért Maris csinált megint egy igánytelen kajákat nyomó videót.
2021. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!