Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris barátnője Klau, mióta/mi...

Maris barátnője Klau, mióta/mitől hízott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Egy éve nem láttam egy videójukat sem, ma is csak egy amcsi kajás videót néztem meg Maristól, de egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy Klau mennyit kerekedett. Mitől szedett fel ennyit? Valami pajzsmirigy problémái vannak, vagy csak eszik és semmit sem mozog? Egy évvel ezelőtt olyan kis formás volt. Persze, arcra még most is szép, de elég nagy combjai vannak és szinte már nyaka sincs. Rajtam is van 5-7 kg plusz, szóval ezt most nem top modell alkattal írom ki, de szerintem elég igénytelen is lett. Persze, ha ő így érzi magát jól, akkor nem kötök bele, de szerintem ő is érzi, hogy itt gondok vannak.

2020. jún. 23. 10:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan érzi, de sosem tudhatod, hogy egy elhízott , vagy csak szimplán kikerekedett ember hogyan és mennyit küzd magával minden egyes nap. Amit látsz, az csak külsőség, nem tudhatod, mi lehet a háttérben. Ezért nagyon gáz ez a body shaming, mert így csak a felszínt kapargatjuk. Nekem csak nagyon halványan dereng, hogy ki ez a lány, nem is miatta mondom ezt, hanem csak úgy általában szokott zavarni, mikor xy súlya porondra kerül.
2020. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én is plusz súllyal küszködök, szóval tudom milyen. De csak azért kérdeztem ezt meg, mert azt hittem, hogy beteg vagy valami ilyesmi, semmi rosszindulat vagy gúnyolódás nem volt mögötte. Ha így jött le, akkor elnézést... :(
2020. jún. 23. 12:32
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Én sem követem, de tudom, hogy kiről van szó. Szerintem felesleges ezt pedzegetni, nem lehet könnyű neki, ha van testi betegsége, ha nincs.

Bár ezt a "csak zabál és nem mozog " megbélyegzést sosem értettem. Nem csak nála, hanem úgy általában. Ott meg akkor mentális probléma van.

2020. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
lehet genetika.
2020. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is feltűnt.

Egyszer tavaly nyáron vagy ősszel volt instán egy lájv nagyon későn. Talán éjszaka 1 körül, amiben kint voltak a városban többen és iszogattak.

Szóba került valahogy ez, és nagyon ingerülten reagált. Talán részeg is volt, mondta Marisnak hogy nyomja már ki a lájvot. És hogy senkinek semmi köze. Akkor itt is valaki megkérdezte ezt, és ezt is megemlítette Klau.

2020. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Természetesen senkinek semmi köze hozzá, de ha őt ez a téma ennyire megérinti, akkor egy kicsit változtatni kéne, nem? Velem is előfordult 1-2 suliba, hogy valami barom beugatott nekem, mert ducibb alkat voltam. És be kellet lássam, hogy ez az én egészségemnek sem jó. Ezért változtattam rajta. Nem hisztizni kell, hanem változtatni, de nem úgy, hogy pizzát, hamburgert meg "egész nap csak ettünk" videókat csinálunk. Szerintem emiatt is felszaladtak nála a kilók. Főleg karanténkor, mikor ki sem mehetünk...
2020. jún. 24. 11:08
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

nem mindenkinek olyan könnyen megy a fogyás. az is meglehet,hogy már kilóra fogyott,de külsőre nem látszik,mert ilyen is van. hogyha olyan a genetikája,hogy így megtud hízni akkor az nem megy le olyan könnyen.

te se állapíthatod meg,hogy ő egész nap eszik,nem videózzák le életük minden percét,lehet,hogy ő egézségesen is táplálkozik és mozog. szerintem ezt a témát fejezzük be,másnak a testsúlya az csak az ő magánügye.

2020. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan sok egészséges dolgot enne. Voltak a konyháikban videók és egyszer a hűtőjükbe is belátást nyerhettem és szinte semmi egészséges kaja nem volt ott. Tejföl, csoki, sajt, valami krémek, felvágott stb. Mozogni, meg nem hiszem, hogy mozog... Nem olyan típus. De, felőlem éljen ilyen életet. Végül is, ez az ő, meg a Maris dolga, csak kár érte...
2020. jún. 24. 16:09
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Jó hogy úgy beszélsz, mintha ott laknál velük.
2020. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát, mivel elég sok videójuk van a lakásukban és látunk belőle elég sokat, illetve nem játsszák meg magukat (elméletileg), akkor el kell azt fogadni, hogy van az életmódjukról egy kialakult képem. És felőlem az össze válaszoló az égtől a földig pattoghat, nekem ez a véleményem.
2020. jún. 24. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!