Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris barátnője Klau, mióta/mi...

Maris barátnője Klau, mióta/mitől hízott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Egy éve nem láttam egy videójukat sem, ma is csak egy amcsi kajás videót néztem meg Maristól, de egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy Klau mennyit kerekedett. Mitől szedett fel ennyit? Valami pajzsmirigy problémái vannak, vagy csak eszik és semmit sem mozog? Egy évvel ezelőtt olyan kis formás volt. Persze, arcra még most is szép, de elég nagy combjai vannak és szinte már nyaka sincs. Rajtam is van 5-7 kg plusz, szóval ezt most nem top modell alkattal írom ki, de szerintem elég igénytelen is lett. Persze, ha ő így érzi magát jól, akkor nem kötök bele, de szerintem ő is érzi, hogy itt gondok vannak.

2020. jún. 23. 10:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
szerintem te más magánéletéről ne alkoss véleményt. lehet,hogy kiteszik az internetre az életük nagy részét,de azért mégis ott van az a rész amit mi nem látunk. nem pattog semmi,itt neked vannak problémáid,hogy ennyire elvagy 2 ember magánéletével.
2020. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok el ANNYIRA a magánéletükkel. Klaun határozottan látszik, hogy nem olyan boldog mint régen, persze nem biztos, hogy a plusz kilók miatt. És amúgy, azt sosem értettem, hogyha egy ember, nem érzi jól magát a bőrében vagy nem érzi jól magát abban a baráti társaságban, akkor miért nem változtat rajta? Klaudiának is ezen kéne egy picit változtatnia.
2020. jún. 24. 19:55
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
És aztán honnan veszed, hogy nincs neki valamilyen anyagcsere problémája, amitől esetleg nem tud lefogyni? És miért tartozna full idegen emberekre az egészségi állapota? (Legyen az fizikai vagy pszichés)
2020. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Hát PONTOSAN ezért tettem fel a kérdést, hogy rájöjjek van-e valami problémája, de mivel senki sem mondott semmi ilyesmit, arra következtettem, hogy nincs semmi baja.


Amúgy, kérlek, ne értsétek félre! Nincs semmi bajom Klauval vagy Marissal mint emberrel (főleg úgy, hogy Maris az egyik kedvencem), nagyon jó szívű embereknek tartom őket, csak azt nem értem, hogyha valaki nem érzi jól magát a bőrében és NINCS VALAMI BETEGSÉGE, akkor miért nem akar változtatni magán?

2020. jún. 24. 20:55
 15/26 anonim ***** válasza:
32%
De miért kéne tudatnia az emberekkel az egészségi állapotát? Full magánügy
2020. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Huuuuh! De PONT ezért tettem ki ezt a nyamvadt kérdést, hogy megtudjam, mondott-e valami ilyesmit. És amúgy, sok minden magányügy, mégis az emberek előszeretettel teszik ki az internetre. Habár... én őket nem ilyennek ismertem meg, de arra gondoltam, hogyha valami baja van, akkor arról csak szól pár szót.
2020. jún. 24. 23:35
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyszerűen csak nagyon egészségtelenül élnek. És igen, gyakorlatilag erről szól Maris csatornája, hogy mit, mennyit, hogyan esznek, a videói kb másról nem szólnak, csak a kajálásról. Kár érte, régen nagyon jó tartalmakat gyártott.


Klaudiát megértem, ha ingerülten reagált a kérdésre, senkinek semmi köze a súlyához. Viszont ha nem boldog, akkor tegyen érte, az egészségügyi gondokra lehet külön dietetikust találni, minden lehetősége adott ahhoz, hogy visszanyerje a régi alakját és önbizalmát.

Nagyon cuki csaj, sajnálom, hogy a youtube miatt ennyire sokan követik, pláne az a korosztály, aki nagyon szemét módon tud piszkálódni, ha valakinek eltér a mérete ebben az elborult világban a nőideáltól.

2020. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Klaudia iszonyatosan elhízott, eleve sem volt egy nádszál de most konkrétan gurul. Látszik is rajta, hogy zsémbes, az önértékelési zavarai miatt állandóan féltékenykedik és nem kiegyensúlyozott. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem tesz érte, hogy ne legyen ekkora. Nem vagyok a bodyshaming híve, iszonyatos parasztságnak tartom, én sem vagyok tökéletes de amikor valakin azt látod, hogy ő maga sem érzi jól magát de mégsem tesz egy gyufaszálat sem odébb az kiábrándító. Ha pajzsmirigy gondjai lennének akkor is miből állna elmenni egy hormonpanelre és beszedni a gyógyszert amit felírnak? Lustaság fél egészség de felőlem amúgy olyan dagadt amilyen csak lenni akar.
2020. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudhatod, hogy volt-e orvosnál, vagy sem... sztem bitzos tesz vagy fog tenni érte, az ő dolga.

Hajrá Klau, erős vagy, meg tudod csinálni! :)

2020. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Okkal nem beszél róla. Ahogy a mostani storyja is mutatja.

Engem is dühítene, ha mindenki az én testemmel lenne elfoglalva és kéretlem tanacsokat kapnék.

Szerintem engedd el, és ne is legyél rá kíváncsi!

2020. jún. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!