Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS tagoknak van barátnőjük...

A BTS tagoknak van barátnőjük vagy csak lefizetnek egy prostituáltat?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából eléggé hogy is mondjam,fura lenne ha 20+ évesen még szüzek lennének,de igazából olyan ártatlanul néznek ki mindig hogy az embert kétségbe vonják. Aztán közben ott van az is hogy felnőtt férfiak és hát mint tudjuk nem éppen olyan könnyű ez nekik mint a nőknek (persze ott a kezük csak na :‚D)

Amúgy no hate, nem az én dolgom csak érdekel erről mások véleménye.



2020. jún. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Azt el tudom képzelni, hogy barátnőjük van attól, hogy nem hozzák nyilvánosságra,sőt akár azt is vagy akár alkalmi kapcsolataik vannak/voltak, a prostitúciót már kevésbé. Hatalmas botrányba kerülhetnek, ha ilyesmi kitudódik, gondolom ezt nem kockáztatnák meg, sokkal kisebb botrányok miatt is tört már derékba koreai popsztárok karrierje, meg hát tartaniuk kell a jófiús imidzsüket.


És azt is vedd figyelembe, hogy a koreaiak alapból később veszítik el a szüzességüket, mint nálunk, szóval akár lehet olyan tag is, aki tényleg nem volt még nővel.


De amúgy ez nem a mi dolgunk, nem kellene az idolok magánéletében vájkálni, a mi "feladatunk", hogy szeressük a zenéiket, az ilyesmi nem ránk tartozik. Meg ezerszer ki lett ez már vesézve ezen a fórumon is.

2020. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen,ahogy írja az előttem lévő is ezerszer ki lett már ez vesézve,és ha meg ugyanennyiszer ki lesz,akkor sem fog tudni senki semmit.

Találgatásoknak meg nincs igazán értelme.

2020. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Na, nőknek sem könnyű 20 év felett szűznek lenni..maximum hozzászokni az évek alatt. Ettől függetlenül az ő országukban ez tényleg jellemző.

Szerintem maximum alkalmi kapcsolataik lehetnek. Már csak azért, hogy a töménytelen stresszüket levezessék. Csak a lefizetést nem értem, ha a BTS tagjairól van szó, inkább a prostituált lehet megtisztelve.

2020. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőjük lehet,de szerintem elég stresszes idol ként randizni,mert szerintem sok idejük sincs rá és jól elkell rejteni a párjukat (tudjuk miért). Nem hinném,hogy prostikat fizetnének le azért :D Szerintem nem kell ők senkinek se fizessenek,ha arra van kedvük.
2020. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát, eddig nem vágtam mi az a BTS, de most rákerestem...izé...nem akarok bántó lenni, tudom, hogy egyből leoltanak a rajongólányok, ha valami rosszat írok. Úgyhogy vegyétek csak személyes impulzusomnak, és nyugika, vegyetek pár mély levegőt és ne akarjatok erőszakkal meggyőzni, hogy rosszul ítélem meg a kedvenceiteket:

ahogy rájuk néztem, nos...még szerencse, hogy a kérdésből ki tudtam kövekeztetni, hogy férfiakról van szó, másképp erre nem jöttem volna rá. Na de ha azok, akkor...hmm...sokmindent kinézek belőlük, csak azt nem, hogy k*rváznak. Nekem ez a koreai zenevilág szörnyen kultúraidegen, úgyhogy nem is foglalkozok vele, de nekem ilyen kis robotoknak tűnnek, akik úgy táncolnak, ahogy a nagyfőnök fütyül. Ki van találva az egész, akkor a magánéletük miért lenne belekeverve, nyilván az egész imidzsük kitalált karaktereken alapszik, szóval azt és annyit tudtok a nő (vagy férfi?) ügyeikről, amennyit és amit veletek tudatni akarnak. Felesleges időpocsékolás olyan dolgokon filózni, ami nem is létezik. Ez csak színjáték.

2020. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
sejtettem, hogy lepontozásokkal kell "bűnhődnöm", amiért nem magasztalom az egekig a kedvenceiteket XD Csak tudnám, akkor a rajongók miért nem egymás között beszélik meg a kedvencük nemi életét, ha csak olyan véleményt fogadnak el, ami szájízüknek megfelel...
2020. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

#6, en speciel azért pontoztalak le, mert láthatóan nem értesz a témához, ezt te is elismerted, pusztán a benyomásaid alapján alkotott veleményed pedig nem elegendő ahhoz, hogy hasznos választ tudj adni a kérdésre. Nem azért mert beoltottad őket, megértem, hogy ez a stílus nem mindenkinek tetszik.

Az én válaszomat is lepontozta valaki, mégse háborgok miatta, mert el tudom fogadni, ha valaki nem ért egyet velem, ellentétben veled.

#1 voltam

2020. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, de...most ezt komolyan gondolod, hogy lehet hasznos választ adni egy ilyen kérdésre?

Csupán ezért háborgok, nem azért, mert valaki nem ért velem egyet.

2020. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Hiszen, mint mondtad, te az első válaszoló vagy, a te válaszod semmivel sem hasznosabb...szimpla spekuláció. Akkor mivel ér többet az én véleményemnél?
2020. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
jungkooknak mrs jeon jiyonsoo a felesege.
2020. jún. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!