Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS tagoknak van barátnőjük...

A BTS tagoknak van barátnőjük vagy csak lefizetnek egy prostituáltat?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából eléggé hogy is mondjam,fura lenne ha 20+ évesen még szüzek lennének,de igazából olyan ártatlanul néznek ki mindig hogy az embert kétségbe vonják. Aztán közben ott van az is hogy felnőtt férfiak és hát mint tudjuk nem éppen olyan könnyű ez nekik mint a nőknek (persze ott a kezük csak na :‚D)

Amúgy no hate, nem az én dolgom csak érdekel erről mások véleménye.



2020. jún. 3. 19:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
39%
Egyik tagnak sincs nyilvanosan kapcsolata, nincs is ra kulon szabaly mint mas cegeknel. Mivel emberek es vannak szuksegleteik biztos ossze jarnak emberekkel egy egy alkalomra, de azt nem penzert. Hatalmas botrany lenne belole es szerintem magasabbak az elvarasaik egy prostitualtnal. Ez az egesz ‘Koreaiak kesobb vesztik el’ hulyeseg ugyanis ember fuggo sot amit most latsz mindenhol az pont az, hogy ott kint mennyi egy ejszakas kaland van foleg kulfoldi emberekkel.
2020. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!