Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jogosan kapták...

Szerintetek jogosan kapták fel ennyire Charli D’Amelio-t, hogy 1 év alatt kb. világsztár lett?

Figyelt kérdés

Vagy egy átlagos tinilány? De akkor miért kapták fel ennyire?

https://www.youtube.com/watch?v=Oy5abQyu_D0

https://www.youtube.com/watch?v=poS7rZ7-_RU

[link]



2020. ápr. 20. 21:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Valószínű idővel fel kell áldozni a jó termés érdekében...
2020. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mint szegény Britney-t?
2020. ápr. 20. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha világsztár lenne ismerném mert eléggé ott vagyok külföldi bulvárban de még a nevét se hallottam
2020. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A világsztár definíciója az, hogy te ismered?
2020. ápr. 20. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkora világsztár, hogy még sose hallottam róla.
2020. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%
Szerintem nem helyes a világsztár kifejezés, mert az sokkal inkább illik Marilyn Monroe-ra, Leonardo DiCaprio-ra, Brad Pitt-re, tudod, akinek kimondom a nevét, és minden korosztálynak beugrik valami. Charli-nak pontosan az a "15 másodperc"-es hírneve van, a nyakamat rá, hogy max. 2 év, és már senki sem fog rá emlékezni, pont ilyen Millie Bobbie Brown is, és az egész Stranger Things is. Billie Eilish-t is ide sorolnám, bár mondjuk ő tényleg tehetséges. Charli egy beképzelt tini, aki azt hiszi, hogy hű de híres lett. Szerintem nem érdemli meg, mivel csak táncikál, kicsit el van szállva magától.
2020. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
96%
Nem mondanám világsztárnak, inkább tinkcelebnek. De nem hinném, hogy jogosan kapták fel ennyire. Mondhatjuk igazából átlagos tinilánynak, annyi kivétellel, hogy van több millió követője. Méghozzá 16 éves és nagyon el van szállva magától!
2020. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok ilyen nagy fan, de Charli nem csak ,,táncikál”. Már régóta táncol, nem csak a TikTok ,,műfajában”.Ritmikus gimnasztika, balett stb.YouTube csatornát vezet, az hozta neki a népszerűséget, aztán kezdte el a TikTokot és az hozta a legtöbb népszerűséget.Ezt nem tudom, hogy honnan veszed hogy beképzelt, de egyáltalán nem az...nézz bele a liveaiba, otthoni

videókba és azok egyáltalán nem sugározzák a nagyképűséget.

2020. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
91%
Szóval ha ti nem ismeritek (#3,#5) akkor a 68,7 millió követőjével nem híres, ugye? :)
2020. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9


Nézd, én elég tájékozott embernek tartom magam. Ismerem a sztárokat. A 68 millió követő jól hangzik, de ez pont olyan, mint Dancsó népszerűsége, akinek már több, mint 1 millió követője van, de mikor először megjelent a TV-ben a szüleimnek fogalmuk sem volt, ki az. Ugye azt nem kell magyarázni, milyen könnyű manipulálni ezeket az adatokat. Dancsót is csak a fiatalok ismerik, az idősek nem. A kérdésben szereplő hölggyel is ez a baj. 6-os jól példákat írt, na ha róluk kérdezel, a 90% tudni fogja, kiről van szó. Kíváncsi lennék ezt a Charlie akárkit hányan ismernék, ha random megkérdeznél mondjuk 30 embert az utcán.

2020. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!