Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőknek nem a pénz kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem a pénz kell miért van a világsztár gazdagoknak mindig bomba csaja ha rondák is?

Figyelt kérdés
Én nem azt mondom, hogy minden nő pénzéhes sőt azt mondom, hogy több nő van aki nem pénzéhes mint aki az. De ha van egy fiatal sztárfocista vagy énekes függetlenül attól, hogy milyen pasi azért mindig van nő. Ha tök ronda a gazdag és híres fickó is. Még a ronda gazdag néger rappereknek is mindig van nőjük pedig nem olyan szépek sztem.

2020. márc. 24. 21:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy egy nő sincs, aki a pénzért van a pasival, a gáz az, hogy azt hiszitek, MINDEN nőnek a pénz kell.


És akkor kérdezhetnénk, hogy ha a férfiaknak nem számít a külső, miért nem csúnya nőkkel vannak?

2020. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
A csillogás, a dicsfény, ami az illetőt körülveszi. Te nem tudsz elvont fogalmakban gondolkodni, kérdező?
2020. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és sztároknál általában követelmény, hogy ha vörös szőnyeges eseményre mennek, akkor magukhoz képest a lehető legjobban nézzenek ki, MINDIG. Ebben stylist, fodrász, esetenként sminkes vagy kozmetikus segít nekik. Ez is sokat dob a dolgon.
2020. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Meg úgy általában véve, nyilvánosság előtt megjelenve a lehetőségekhez képest mindig a legjobb kinézetet kell prezentálni. Ha nem, az már önmagában téma a lapoknak. Tehát lepukkanva elég ritkán (néha esetleg paparazzi fotókon) láthatóak.
2020. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%

"Még a ronda gazdag néger rappereknek is mindig van nőjük pedig nem olyan szépek sztem."


Bocs, de az egy külön téma. Rájuk akkor hivatkozzál, ha csupa fehér nővel lesznek körülvéve. Már elnézést, ha rasszistának tűnök, de a rap meg a hiphop, az egy külön szubkultúra.

2020. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

A 165000. kerdes egy nögyülölö, luzer ferfitol 2 het alatt.

Semmi közöd hozza, hogy ki miert kivel van.

Azert, mert te annyira szerencsetlen van, hogy nem vagy kepes magadnak nöt szerezni, nem a nök hibaja csakis a tied.

Mar nagyon idegesitö, hogy masrol nem szolnak a kerdesek, mint a nök mocskolasarol.

2020. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Különbözőek vagyunk. Vannak prostituáltak, vannak nők, akik úgy kapják meg a felhajtást, ha egy olyan pasival állnak össze, aki körül van... Oké.


De az már nekem őszintén sok, hogy ha itt leírom, hogy mennyire nullán volt a vőlegényem, mikor megismertem és ennek ellenére mennyire szerettem, akkor automatikusan hazug k...urva vagyok. És ahányszor egy srác itt tanácsot kér, az első az, hogy legyen pénze és vegyen kocsit. Annyira szánalmas, hogy minden nőt kifizethető prostinak tartanak egyesek, közben meg sápítoznak, hogy miért nem szereti őket senki. Azért csezdmeg, mert ez a viselkedés egyszerűen primitív és bántó. És ha szeretetet akartok, talán előbb legyetek szerethetőek, ne gazdagok...

2020. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
*szerencsetlen vagy
2020. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Nyuszika, látom, a matek nem az erősséged. Igen kevés világsztár van a nők létszámához viszonyítva, így nem eleve nem mérvadó. Nyilván van az a réteg, aki a pénzért és hírnévért mindent megtesz.


Másrészt nem igaz, rengeteg sztárnak maga korabeli párja van évtizedek óta.

Sok esetben pedig idősebb a feleség. Pl. Momoa felesége nemcsak hogy idősebb, de még csak nem is szép. Pedig Momoa bárkit megkaphatna.

2020. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan nők, akik a pénzért és a népszerűségért cserébe elviselik a rondaságot. Szerintem arányaiban ez elég kevés nő, de ronda sztárból sincs sok, úgyhogy jut mindnek.
2020. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!