Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőknek nem a pénz kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem a pénz kell miért van a világsztár gazdagoknak mindig bomba csaja ha rondák is?

Figyelt kérdés
Én nem azt mondom, hogy minden nő pénzéhes sőt azt mondom, hogy több nő van aki nem pénzéhes mint aki az. De ha van egy fiatal sztárfocista vagy énekes függetlenül attól, hogy milyen pasi azért mindig van nő. Ha tök ronda a gazdag és híres fickó is. Még a ronda gazdag néger rappereknek is mindig van nőjük pedig nem olyan szépek sztem.

2020. márc. 24. 21:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, bakker, mielőtt befejeztem volna, véletlenül elküldtem. Szóval lehet, hogy a szájuk ezt mondja, hogy minden nő őket akarja, de legalább a tudatalattijuk pontosan tisztában van azzal, hogy kik azok, akik hajlandóak szóba állni velük, és kik azok, akik soha semmilyen kapcsolatba nem akarnak kerülni velük. Mondhatnék híres példákat is: Taylor Swiftnek egyetlen fekete pasija sem volt, Paris Hilton maga nyilatkozta, hogy neki már 1%-nyi fekete származás is kizáró ok. Már elnézést.
2020. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

#19


Jó, akkor 2008-as válság. Előre látható volt, hogy meg fog történni, csak a pontos ideje nem. És mennyi élet omlott akkor is össze? Sok. Volt olyan alvezér aki belehajtott a Dunába, mert utolérte a hitel amit nem tudott fizetni úgy, kiesett alóla a "félmillás" fizetése.

2020. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
32%

#21


Én ezt elhiszem neked, de vannak olyanok is köztük, ha meglátnak egy átlagos vagy attól "szebb" nőt, rögtön írják is öles betűkkel, hogy "biztos fekete barátja van" meg "minden nő a feketékre vágyik" meg persze ott a cuckold erőltetése, amit szinte kizárólag a feketék tartanak életben, ez a fétisük, vagy vágyálmuk, gondolom a gyarmati idők hagyatéka ez "tudat alatt".

2020. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mert okosak, szorakoztatoak. Nem unalmas veluk az elet.
2020. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, Neked kellene egy ugyan dekoratív nő, aki viszont pénzéhes és csak az utolsó filléredig szeret?
2020. márc. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ott van Dzsudzsák, milyen szép 😁 és jobbnál jobb női vannak 😁👍. De nem a pénz miatt, biztos nem.....
2020. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó az ismertség. Bárki, aki széles körben ismertté válik, az könnyebben talál magának párt. Egyszerűen nagyobb merítésben válogathat.


Az ismertség, illetve az ezzel gyakran összefüggő önbizalom szintén egy nem elhanyagolhatóan vonzó tényező az ismerkedésben.

2020. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte, hogy melyik országról beszélünk. Ez minden országban igaz. Tehát ha valaki amerikában létrehozna valami informatikai programot és lenne 1 milliárd dollárja tuti rá akadna egy csomó modell. Ha valaki Magyarországon lenne sikeres vállalkozó akinek annyi azért nem lenne de sok őt is akarnák a magyar modellek. Sokkal jobban mint egy átlagos munkájú de rendes fickót. És nem csak a modellek között lenne ilyesmi. Persze tudom vannak rendes nők is akik leszarják, hogy mennyire gazdag a pasi.
2020. márc. 25. 11:45
 29/30 anonim ***** válasza:
És ez a bizonyos számítógépes program azt is kiszámítaná, hogy ezek a modell nők, akik "jelentkeznének" híresség barátnőjének / nőjének, a női lakosság (vagy az ivarérett és termékeny korú női lakosság) hány %-át teszik ki?
2020. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nem mindig kell egy nőnek csak a pénz. Van olyan is. De fordítva is igaz.
2020. márc. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!