Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ashley Graham új fotója kinek...

Ashley Graham új fotója kinek tetszik? Ki szerint vonzóak az ilyen nők?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem szerint ez a póz undorító és a nőn több narancsbőr van, mint egy narancson.

Nőként szerintem ennek a nőnek nincs semmi önértékelése, úgy mutogatja magát, mintha valóban szép lenne.

Persze a szépség mindenkinél más, de azért egy terhes nőnek legyen már annyi esze, hogy féken tartja magát és nem teszi magát a világ nevetség tárgyává.


Mielőtt jönne a sárdobálás, vékony sportos nő vagyok, számomra nagyon fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód. Jó lenne, ha nem reklámoznák ennyire a túlsúlyt, így is a világ jó nagy része eléggé elhízott az egészségtelen mozgásszegény életmód miatt, és ez csak nekik mutat pluszt, hogy az ennyire nagy kövérség is mennyire jó dolog. Pedig tévednek. Az egészségügyi problémák a későbbiekben úgyis be fogják nyújtani a számlát.



2019. dec. 28. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Dagadt, ízléstelen tehén.
2019. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Én is mindig csodálkozok, hogy miért vannak annyira oda érte. Nagyon szép arca van, az tény, de a teste olyan, mint a gyógyfürdőkben a 60-as néniké. Vannak plus size modellek, akiknek tényleg szép testük van a 15-20 kg plusz ellenére. Na ő pont nem az.
2019. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%
Szerintem szép. Maga a póz amúgy nekem sem tetszik és én azt sem értem, hogy egy terhes nőnek miért kell meztelenül fotózkodnia és mutogatnia magát (ezt testalkattól és kilótól függetlenül mondom, mert szerintem ez egyszerűen nem ízléses, akkor sem ha valaki vékony vagy kimondottan sportos), viszont önmagában a testalkata, bőre szerintem egyáltalán nem vészes vagy csúnya, hanem az én szemeben ez szép.
2019. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Az olyanoknak mint a palija.


Keress rá! >:)

2019. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 TR75 ***** válasza:
97%

Egyetértek a #3-assal.

Ashley Graham szép nő. Nekem sem tetszik ez a fotó, de amúgy valóban vonzó nőnek tartom én is.

A narancson konkrétan nincs narancsbőr. Amúgy meg természetes dolog. Lehet retusálni, és akkor meg megy sírás-rívás, hogy "nekem miért nem olyan tökéletes a bőröm, mint X.Y-nak?".

2019. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

A férje egy izmos, sportos fekete pasi.

2019. dec. 28. 17:13
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


Hát ez az! Színes.

2019. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
#3-assal, #5-össel egyet értek én is.
2019. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%
Először meg voltam róla győződve, hogy terhes ez a nő. Aztán rá kellett eszmélnem, hogy csak szimplán egy ilyen disznó. ):
2019. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TR75 ***** válasza:
81%
Hát ja. És tényleg terhes :-)
2019. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!