Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy munkatársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy munkatársam, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Nem közvetlen munkatársam, de minden nap szoktuk egymást látni, szoktunk egymásnak köszönni. Beszélgetni még nem tudtam vele, pontosabban a munkával kapcsolatban 2x beszéltünk pár szót, amikor valami kellett nekem, akkor rendes volt és segítőkész. Egy kollégától tudom aki közvetlen vele dolgozik, hogy nincs barátnője, de túl sok mindent ő sem tud róla, mert azt mondja nem beszélget annyira, nekem is kb 2 hónapja köszön. Szeretnék közelebb kerülni hozzá és megismerni.
2019. dec. 13. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szeretnélek jobban megismerni,most épp kávézni készülök;velem tartasz?

(A válaszaim töröltetése miatt pedig remélem elküld a sunyiba:) )

2019. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy #1-es miért ilyen cinikus..

Ha nem vagytok napi kapcsolatban, akkor az övénél nincs jobb ötlet!

2019. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy kávéra. Vagy itt a hétvége, menjetek valahova, valami beülős helyre.
2019. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig bevált, ha bedobtam egy kis dumát, pár poént, mosollyal körítve. Persze a kávéra invitálás még jobb, mert konkrétabb.
2019. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!