Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Tokio hotel fanok miért...

A Tokio hotel fanok miért Billt imádják, és miért nem mondjuk Gustavot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 18:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Már megbocsáss de itt csak egy szánalmas ember van és az te vagy kedves(kedves?!) kérdező.Egy szóval nem írta senki hogy fúj th. vagy bármit is...se káromkodás nem volt se semmi.Te viszont már nyavajogni kezdtél azon hogy írta valaki hogy ő itt az egyetlen aki nem szereti...

És mi az hogy minek válaszol ha nem fan?Legközebb írd ki a kérdés mellé hogy csak gyökér 12-15 éves normálatlan rajongók válaszád várod....Neked volt egy kérdésed ő válaszolt rá erre ő van még leosztva?Egyébként igaza is volt a válaszával...


Egyébként erre azt írsz amit akarsz többet nem írok már ebbe a témába tehát ne számíts válaszra ha írsz valamit.

2010. júl. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A "gyökér rajongót" kinek nem inge nem veszi magára...kivéve a kérdezőt, rá mindenkép igaz.
2010. júl. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jólvan na....Nehogy már ilyenen elkezdjetek itt veszekedni(szenvedni):P
2010. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

05.30: kösz, pont hasonló választ akartam írni. Ki az Istenfäszä fikázta neked azt a szar gyíkhangú kocsogöt? Akkor meg ne nyávogjál... És igen, kurvära nem volt kiírva hogy csak "TH fanok" válaszát várod. Nekem a kérdésed kurvära úgy jött le hogy te sem vagy thfan csak kiváncsi vagy rá hogy a csíra 9-13éves korosztály (Néha belecsúsznak idősebbek is) miért pont őt szereti.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de ha egy anti a kérdésre válaszol, oké. Nem azzal van a bajom hogy nem csak fanok válaszolnak, azért is nem írtam ki. Itt az az egy baj van, hogy nem a kérdésre. Mert nem az volt a kérdés hogy ki várja és ki nem, hanem hogy MIKOR LESZ? és erre a válasz mittomén: 2011 okt. 10 v vmi ilyesmi és nem az hogy remélem soha...

Különben nem annak az egy embernek szólt, hanem mindenkinek. Még a fanoknak is... tudjuk hogy Tom aranyos srác, de nem ez volt a kérdés.

hanem hogy MIKOR LESZ KONCI?

És ha nem erre válaszoltok, bocs, hogy ilyeneket írok, de nem hiszem el hogy nem lehet a kérdésre válaszolni...

2010. júl. 21. 17:40
 16/23 A kérdező kommentje:

Bocs, nem az volt a kérdésxD

Hanem h miért Billt szeretik, de akkor is... ugyanez a helyzet...

2010. júl. 21. 17:40
 17/23 A kérdező kommentje:
És igen, 17 vagyok.
2010. júl. 21. 17:58
 18/23 anonim ***** válasza:
Húha, te valamit nagyon összekeversz.
2010. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jah hogy miért Bill-t szeretik. "akkor is ugyanez a helyzet"

micsoda a helyzet?:D

megkérdezted, válaszoltam amit én gondolok. De most tényleg, nem úgy van hogy mindig mindenki az énekest szereti?(van pár kivétel)

2010. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Végülis...

Am bocsi annak akit leszánalmasoztam, téll összekevertem a másik kérdésemmel:$xD

Bocs, és tényleg úgy van, csak nem értem, h miért, mikor Bill nyomorék.

2010. júl. 31. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!