Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Feloszlik a Tokio hotel?

Feloszlik a Tokio hotel?

Figyelt kérdés
FANOK! Tényleg feloszlik a Th?
2010. aug. 9. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem oszlik fel,nem kell aggodni!
2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Feloszlik szerencsére és szólóban sem folytatják
2010. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
remélem
2010. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Én is remélem.
2010. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
remélem..
2010. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell azt írni hogy Remélem hogy fel oszlik. hiszen ha valamelyik előadót nem kedvelitek nem hallgatjátok..nem kell itt mondani hogy jaj de jó..ha nem tetszik nem hallgatod ennyi. ÉN se szeretem mégsem örülök neki ha fel oszlik..mert pl az egyik kedvencem Kispál és a borz és persze a Kaukázus..és a Kaukázus már feloszlott és kispál is felfog..és mivel én szeretem nem örülök ennek..
2010. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Remélem végre feloszlik ez a tehetségtelen banda, mostanság ilyen csinált sztárok vannak, a régebiek jobbak voltak
2010. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csak reklám mert már nincs akkora rajongás érte mint 3-4 évvel ezelőtt és így próbálnak egy kis reklámot csinálni!
2010. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

egyetértek utolsóval.

már nem a th érdekel minden tini pics*t hanem Justin Bieber meg Adam Lambert.th lejárt. de majd eljön az idő amikor JB meg AL megy ki a divatból.ez van,mindig van egy jobb,egy újabb amit jobban szeretnek.

2010. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem is hogy nem oszlik fel:)

A Kispál és a borz fannak külön köszönet, sose mtalálkoztam még olyannal hogy valaki ne szeresse őket, de ne azt modaná hogy "rohadt b.zik". Ami a többieket illeti... szerintetek miért írtam ki h "Fanok"? Mert talán nem érdekel hogy ki szeretné?

2010. aug. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!