Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igaz higy Jonbenét...

Szerintetek igaz higy Jonbenét Ramsay-t Gary Oliva ölte meg?

Figyelt kérdés

[link]

Én eddig azt hittem a család valamelyik tagja ölte meg a kislányt. És ha ez igaz akkor az anyuka miert mondta a halálos ágyán hogy az apa volt?


2019. júl. 31. 07:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól emlékszem van egy CBS dokumentumfilm 2016-os amibe bebizonyitják hogy Burke volt méghozzá a zseblámpával ütötte fejbe a kislányt és ettől halt meg.Nem szándékosan akarta megölni "csak megütni" mert kivett a tányérjából egy ananászt.

Ez a teória is elég érdekes: [link]

2019. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A rendőrség súlyos hibákat követett el, ezért is valószínűtlen, hogy ennyi év távlatából kiderül az igazság. A boncolás bizonyította, hogy nem a nyakán található kötéllel ölték meg, azt csak utána tették rá, a rendőrségi videó látszik egy pókháló, ami valószínűtlenné teszi, hogy az ablakon át hatoltak be a pincébe. Plusz, amiket fentebb is írták, a 3 oldalas levél, autista fiú, kétségbeesett szülők, a 911-es hívás "háttérbeszélgetése". Ezek mind arra utalnak, hogy az autista báty volt a tettes.

Rabok amúgy gyakran vallanak be olyan bűncselekményeket, amiket nem is ők követtek el. Pláne egy ilyen nyilvánvaló elmebetegnél, mint Gary Olivia ez nem meglepő.

2020. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Régóta ismerem az esetet. Szerintem is Burke ölte meg,mert mivel a kislány már évek óta Szépségkirálynő volt, ha pedofil pervezek végezni akartak volna vele már jóval korábban megtehették volna.

Burke autista volt. Én annyit tudok,hogy a boncolás során kiderült,hogy a kislányt szexuálisan molesztálták(valószínűleg Burke) Gyakran bepisilt a kislány ami lehetett pszichés okok miatt.Ananászt találtak a boncolás során a kislány gyomrában. A szülők utólag semmilyen ananászra nem emlékeztek. Szerintem Burke egyedül ölte meg.Koponyán ütötte a zseblámpával és megfojtotta. A szomszédok gyereksikolyt hallottak azon az éjjel.Valamint zseblámpát láttak összevissza villogni a házban a szomszéd ablakból.A 911-es segélyhívás amit 2016-ban elemeztek 3 ember hangja hallatszik. A szakértők akik meghalgatták a 911-es segélyhívást miután nem tették le a telefont.John az apa azt mondta valakinek .. nyilván Burke-nek,hogy hallgass nem téged kérdeztünk. Az anya Patsy: rémült volt és azt mondta: "Segíts Jézusom!!! " Mit tettél!?!? Szerintem ez elég bizonyíték.Nyilván az apának volt elég millió USD-ja,hogy eltussolják az ügyet. Atlantába költöztek. Elváltak. John újra házasodott. Patsy 2006-ban meghalt petefészek rákban. Mai napig megoldatlan az ügy. Ami a dokumentum filmet illeti.. Hát igen a mosolygás mindent elárul egy Autista fiúról. Isten nyugasztalja John Benét.

2023. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Régóta ismerem a PERFECT MURDER PURFECT TOWN filmet,amit sajnos sosem mutattak be Magyarországon. Viszont a vége felé a Nyomozó több pontban Burke-ot és az anyát Patsyt vádolja. Aztán itt jön a hab a tortán.


John Benét December 26-án halt meg. Viszont a Sírjára a család Dec.25-két iratott ami a Nyomozókat arra engedte következtetni,hogy a Ramsy család nagyon is tudatában volt annak,hogy John Benét Éjfél elött meg.

Nem vagyok nyomozó de ez több mint gyanus.Sőt szinte egyértelmű következtetés.

2023. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Bocsánat a gépelési hibákért:"PERFECT MURDER PERFECT TOWN"
2023. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Akit érdekel. még 1 amerikai film készült:


Getting Away With Murder: The JonBenet Ramsey Story (Fox, 2000)

2023. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!