Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ismeritek a JonBenét Ramsey...

Ismeritek a JonBenét Ramsey ügyet?

Figyelt kérdés
Szerintetek is a családja gyilkolta meg őt?

2017. szept. 17. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerem, és szerintem a bátyja volt, de nem szándékosan.
2017. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nagyon sokat gondolkoztam rajta. A nyomozók szarok voltak, simán ki lehetett volna deríteni, hogy ki volt a tettes, tekintettel arra, hogy elég egyértelmű jelek voltak. Az ügy óta rengeteg, elborultabbnál elborultabb legenda kering. Olvastam olyat, hogy az apja rendszeresen molesztálta, de szerintem is a bátyja volt. Nincs rá bizonyíték, hogy nem akarta megölni, mert volt rá oka, hiszen a kislány sikeres volt, a szülei pedig nagyon büszkék lehettek rá, míg a kisfiú háttérbe szorult, nem foglalkozhattak vele annyit mint a testvérével. Ráadásul néztem egy interjút vele és elég kattosnak tűnt. A testvére haláláról volt szó és az egész videót végig mosolyogta. Szégyen.
2017. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a tesója volt, látszik rajta, hogy nincs rendben az agya, csak rá kell nézni- A szülők meg elfedték a nyomokat, nehogy a másik gyereküket is elveszítsék.
2017. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor láttam azt az interjút, amit a bátyjával készítettek..És végig úgy vigyorgott, mintha valami poénos sztorit mesélne. Nem tűnt teljesen épnek mentálisan, szóval simán el tudom képzelni, hogy ő tette.
2017. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bátyját gyanúsítom. Látszik rajta, hogy nincs rendben és van mentális zavara is. Irigy volt a kislányra szerintem (ami érthető, hisz fél Amerika ismerte és szép volt, sikeres jövő állt előtte), ezért megölte, hogy már ő legyen a középpontban. Az anyuka-apuka nem akarta, hogy bajba kerüljön a kisfiuk meg úgy ők se, ezért szépen elrejtették a nyomokat, és begyakaroltak együtt valami kamu dumát.
2017. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Miről van szó?Sosem hallottam róla..
2017. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2017. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nagyon sokat olvastam rola. Szerintem is egyertelmu, hogy a testvere tette. A telefonos beszelgetes is arulkodo, es az ananasz eves, es a csaladbarat eltunese is meg pluszban. A szuloket egyaltalan nem tudom megerteni, foleg ahogy elrendeztek az egeszet, szerintem nagyon durva...
2017. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam az ügyről eddig.De rákerestem,ma szinte egész délután a kislányról olvastam.Nagyon durva az egész!Az olvasottakból én is a testvérére tippelnék.Azt írják nem jöttek ki jól,sokszor bántalmazta.Érdekes az is szerintem,h.otthon tartózkodott mindenki,mégsem vettek észre semmit az egészből.Na,meg az egyik nyomozó járt ott korábban,ahol az apa megtalálta a kislány testét és azt állította akkor még nem volt ott stb...Itt elég sok minden sántít!De ha a szülők sikálták el a dolgokat,h.a fiú ne kerüljön bajba,hogy hogy nem buktak le a hazugságvizsgálazon?Annyi kérdés felmerült bennem.Néztem a testvérrel készített videót is,hát tényleg elég betegnek tűnik.Szerintem tuti ő volt,de nem értem ezt hogy nem sikerült kideríteniük.
2017. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amit eddig láttam a sztoriból, én is arra gyanakszom, mint pár korábbi válaszoló, hogy a tesó ölte meg. Valszeg nem direkt, de ő volt. Vhogy gyanús az egész sztori, és az interjúk, amiket láttam a sráccal... hát nem éppen természetes / egészséges a testbeszéde, mimikája.
2017. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!