Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ismeritek a JonBenét Ramsey...

Ismeritek a JonBenét Ramsey ügyet?

Figyelt kérdés
Szerintetek is a családja gyilkolta meg őt?

2017. szept. 17. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Az apuka erőszakolgatta, a bátyuska meg kinyírta. Szép kis család.
2017. szept. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Sztem az apuka keze is benne van a dologban .Szàmomra az is furcsa volt hogy a kislànyuk ilyen koràn szépségkiràlynő volt .
2017. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem hogy egy 9éves kisfiú egyedül golfütővel bántotta a gyereket de hogy mindent precizen csinàljon átöltözteti a hugat stb azt màr nem hiszem el .Sztem az apja is molesztàlta sőt sztem erősen befolyásolta a fiàt .Olvastam olyat is hogy patsy a halálos àgyán mindent bevallott hogy az apa volt a gyilkos .A rokonok is azt nyilatkoztàk az apárol hogy szerető apa stb .Ez mind szép és jó de aazt is eltudom képzelni hogy a rokonoknak a szeretet teljes énjét mutatja nehogy gyanut fogjon vki.Sztem a felesége még tudna mit mondani ha élne.A fia egy àldozat hisz akkor még gyerek volt igaz féltékeny de sztem akkor is az apa irànyitotta .
2017. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elgondolkodtató az hogy egy 9éves fiú hogy juthat el idáig .Sztem ellett rontva ott vmi de nagyon.A kislány előt3rbe került a kisfiú meg háttéebeszorult és nyilvàn egy 9éves fiu mit tesz ilyenkor féltékenységi rohamot kap és ez tettlegességig fajult .A gyanus az hogy egy egészséges családban ez megoldódik de itt meg az van hogy a fiú vmiért féltékeny lett a hugára plussz az apuka meg adta alà a lovat a kislányára nőként tekitett .Ez sztem beteges .
2017. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14: a testvere eleve valami mentalis problemaval kuszkodott. Te nem lennel irigy, ha lenne egy sikeres tesod es a hatterbe szorulnal? Na, latod. Bekattant valami a fiunak, es megolte a lanyt. Nezd meg az interjut vele, ott is eleg betegesen mosolyog, mikozben a halott hugarol beszelnek...

Az apja meg szimplan csak pedofil, ha tenyleg eroszakolta a kislanyt.

2017. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kuszkodik*
2017. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fuu nagyon örülök hogy vannak magyarok is akik ismerik ezt a sztorit, meg nem találkoztam olyannal aki ismerte volna.

Valóban sok teória térjen az ügyről, viszont az ID extra készített róla egy háromrészes sorozatot, Gyilkosság Karácsony címmel.

Itt nagyon sok gyanúsítottat felsorakoztattak, fentebb belinkeltetek egy cikket, én is a cikk elolvasása után kezdtem utánanézni az ügynek, sok téves info van a cikkben.

A nyomozók munkája valóban kétségeket ölel fel, már a legelején elrontották. Amikor megtalálták a kislány holttestét, nem zárták le a házat, és nagyon sokan bejutottak a házba, idegenektől kezdve rokonokig.

A váltság levélről azt mondták, hogy szerintük az édesanya írta, az írása megegyezik, és a levél végén már nem tudta megmásítani az írását.

-szóba jött a család Mikulása is, olyan teória is volt, hogy a gyerekek bizalmába férkőzve bejutott a házba mikulás jellmezben, és mivel karácsony volt, így a gyerekek azt hitték az igazi télapó az, és elcsalta JonBenét


-volt egy beteges pedofil férfi aki verseket írt a kislányról, ám nem tudták rábizonyítani semmit


-volt egy feltűnési viszketegseggel rendelkező alak aki magára vállalta a gyilkosságot, a reflektor fényért cserébe, forgattak vele egy exkluzív riportot, az évek tönkretették,és ezek hatására kihereltette magát


-de talán a legnagyobb gyanúsított Michael helgoth. (Aki egy kicsit jobb angolos, rá tudod keresni, tömérdek angol cikk van róla)

Az ő munkáltatója beszélt Helgothról, nem volt kapcsolatban a kislány családjával. Előszeretettel lövöldözött macskákat, szóval nem volt százas. Olyanokat mondott, hogy szívesen kipróbálná milyen betörni egy emberi koponyát, JonBenét is így ölték meg. Az egyik bakancsa talpa megegyezett a házban találtéval. Helgoth volt barátnője kislányát fogdosta, mondván nem bírt ellenállni.

Ez elég egyértelműnek tűnik, viszont Helgothot valaki megölte nem sokkal utána, öngyilkosságnak álcázva. Nincs meg a gyilkos.



Ezeket mind a sorozatból írtam le, ezek tények, nem kitalációk. Találtak egy üres bőröndöt is a pince ablakánál, illetve azt is megállapították, hogy nem tudott bejutni azon az ablakon senki, mivel a pókhálóhoz is hozzá kellett volna érni, az pedig érintetlen maradt. Nagyon sok a rejtély ebben az ügyben, szerintem sose derül fény az igazságra. Most lesz a 21. Évfordulója ...

Egyébként szerintem vagy az öcsi volt, vagy Helgoth.

Valaki tudja az igazságot, csak sikerült eltusolni.

2017. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!