Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igaz higy Jonbenét...

Szerintetek igaz higy Jonbenét Ramsay-t Gary Oliva ölte meg?

Figyelt kérdés

[link]

Én eddig azt hittem a család valamelyik tagja ölte meg a kislányt. És ha ez igaz akkor az anyuka miert mondta a halálos ágyán hogy az apa volt?


2019. júl. 31. 07:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
96%
Ez (szerintem) hülyeség. Minden nyom a testvérére utal. Hangfelvételek, sérülések, DNS-EK. Még egy riport is van a testvérével, ahogy mosolyogva beszél a kislány haláláról. Az is elég gyanus, hogy 200 valahány (nem emlékszem pontosan) egyezést találtak az anyuka írása és a váltságdíjról írt levél között. Rengeteg érdekesség van, de nekem az az elméletem, hogy a testvére ölte meg, amit a szülők megpróbáltak eltusolni. Ezek az emberek pedig figyelmet akarnak, rengeteg ember vallotta, hogy ő ölte meg a kislányt.
2019. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen egyértelmű,hogy a testvére volt,amit a szülők próbáltak eltussolni. Minden nyom rá utal.
2019. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is a testvérére vagy az anyukára gyanakodtam a legjobban de ez a cikk összezavart. De akkor miért nem tartóztatják le Bruke-ot?
2019. júl. 31. 09:00
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Már ezerféle változat volt, már a nyomozás közben is. Aztán egyik szál sem bizonyult annyira erősnek, hogy vádat emeljenek. Szerintem sose fog kiderülni.

Végignéztem a 3 részes doku-sorozatot, hátha megértek valamit. De csak még jobban összezavart.

2019. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
87%
Nezd meg a nyomozasrol keszult dokumentumfilmet. Fent van youtubeon.
2019. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyrészt már elévült, másrészt kiskorú volt akkor, illetve nem is tudták rábizonyítani. A nyomozót is meghurcolták anno, aki előjött az elméletével.
2019. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
A gyilkosság soha nem évül el.
2019. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű szerintem is a testvér bűnössége. A szülők sem voltak együttműködőek a rendőrséggel kezdetben, pedig ha valaki ártatlan erre nem lenne oka. Azt is állították, hogy a testvér aludt éjszaka, de a 911-es hívásnál mégis hallani, hogy ott van a háttérben. Egy bakancs nyomát is megtalálták a helyszínen, ami szintén megegyezett a fiú lábméretével, de a cipő nem volt meg, azonban egy fényképen feltűnt a nyomozóknak, hogy azt a cipőt viseli a fiú. A szülők azt állították, hogy hónapokkal ezelőtt kidobták, csak "elfelejtették", mikor erről kérdezték őket.

Meg ugye ott van, hogy a kézzel írt váltságdíj, ami szinte teljesen megegyezett az anya írásképével, ráadásul az ő noteszéből való lapra írták, ami a dolgozóban volt. A váltságdíjban kért összeg is megegyezett az apa év végi jutalmával. Kétlem, hogy egy betörőnek erre ideje lett volna észrevétlenül.

A boncolás során megállapították, hogy a kislány ananászt evett a halála előtt, de a szülők állították, hogy ők nem adtak neki, de az ananászt megtalálták a konyhában egy zseblámpa mellett.


Van egy 3 éves interjú a ma már felnőtt bátyjával, amin érzelemmentesen mesél a történtekről. Egész szürreális.

2019. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

A testvére ölte meg, a szülők pedig próbálták eltusolni.

2019. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Én a diacovery ID - n láttam a műsort, nekem is a fiú testvér volt gyanús, azt is mondták, hogy volt valami agybaja talán autista volt.

Mindenesetre tuti a szülők benne voltak, hiszen annyi a véletlen, hogy már gyanús. Gondolom volt az a pénz, amiért az ügyészség vagy ki el tudta tussolni "bizonyíték hiányában" már annak elegendőnek kellett volna lennie, hogy az anya írta a levelet...

2019. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!