Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki lenne képes gyilkolni és...

Ki lenne képes gyilkolni és hogyan?

Figyelt kérdés
Érdekel a kriminológia és statisztikai adatok által egy amatőr könyvecskét szeretnék írni.
2010. júl. 10. 17:02
 1/8 anonim válasza:
80%
Én képes lennék. Bár nem baltával vagy mittudomén, hanem valami "tisztább" módszerrel. Egyáltalán nem tartom magam erőszakos embernek, de egyszerűen nem hat meg az emberi élet. Legszívesebben önmagamat ölném meg, de az elég nagy önzőség lenne a családomra nézve, ekkora tapló meg nem vagyok.
2010. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ildibaby válasza:
72%
Én képes lennék ha az életemet veszélyeztetné valaki vagy ha a családom vagy barátaim élete forogna veszélyben.
2010. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én képes lennék gyilkolni, ha valakit látok hogy veszélyben van.A családomon kívül is,ha valaki gyengét próbálnák megölni. Ami a kezem ügyébe kerülne,balta,kés,pisztoly akármi.

Az állatkínzókat viszont nagyon megbüntetném. Nem érném be egy sima gyilkossággal.szenvedjen a ro-hadék.

Amúgy egyéb sima esetben nem lennék képes semmi ilyenre.


Am egyik ismerősöm meg hasonlóból írja a szakdogáját.:)

2010. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! Írj privátba, érdekel mennyi rálátásod van a területre.
2010. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Én is képes lennék ölni, de akármilyen gonosz is volt az, akit megöltem, egy darabig (talán életem végéig) nehezen tudnék tükörbe nézni.
2010. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagytok normák, nem veszitek észre hogy ugyanolyan gyilkossá váltok mint azok akik ölnek....ez nem megoldás hanem a rossznak a kezdete....
2010. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
/első válaszolónak/ Miről beszélsz ember..? Tisztább bódszer..? ugyanúgy bemocskolnád a kezed,vérbűnnel terhelve... ha a tiédet elvennéd, a másét mért vennéd..? mégha az gonosz is,te nem vállnál ezzel azzá..? egyébként is ki az aki büntelen...? éppen ezért tart itt ez a világ ahol éppen tart.. mert sok ilyen gondolkodású ember van, saját magukba nemlátnak de a másikét még mellé ki is oltaná az életét, hol-ott mindannyian bűnösök vagyunk...
2010. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nem lennék képes gyilkolni..De ha mégis nagyon kéna, akkor max úgy, hogy beadok neki valami mérget.
2010. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!