Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasnátok ezt a könyvet?...

Olvasnátok ezt a könyvet? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban, van egy lány, aki boszorkány, részt kell vennie egy veszélyes beavatáson a 18. szülinapja után. Mindenféle bonyodalmakba keveredik, köztük persze vannak fiú problémák is. Egy másik boszorkánycsaládból összebarátkozik az ikrekkel, akiknek van egy bátyjuk is. Reészleteket nem akarok írni, de már 80 oldalnál tartok. Vélemény?

2015. júl. 11. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rossznak, bár a leírtak alapján kicsit olyan, mint bármelyik másik tiniknek szóló könyv. Ha lenne benne valami fordulat, vagy bonyodalom, akkor még azt is mondanám, hogy elolvasnám.
2015. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

azta de egyedi! ilyet még sose olvastam!

hát nem.

ha csak gyakoroloni akarsz, akkor oké, de másképp kicsit lerágottnak tűnik, plusz semmi olyan figyelemfelkeltőt/újat nem mondasz, amiért elolvasnám. a csaj beleszert a pasiba, minden bizonnyal nem jönnek össze olyan hamar, kis bonyodalom, a végére meg a csak átesik a nehéz szertartáson, ő a "kiválasztott", övé a világ leghelyesebb pasija.

2015. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ennyiről elég nehéz véleményt írni...

De nem nagyon keltette fel az érdeklődésemet. Fantasy regényeket szeretem, de ez nem nagyon jön be.

De ha sikerül izgalmas jeleneteket beleraknod (például csaták), váratlan fordulatokat (mondjuk az ikrek végezni akar a lánnyal vagy mit tudom én...). És mindent sikerül jól megfogalmaznod, helyszínek egyediek és meseszépek lesznek, valamint a szereplőket sikerül megkedveltetned/megutáltatnod (gonoszok esetében. De az úgymond "rossz" szereplőket sem árt megkedveltetni az olvasóval) akkor talán, de csak talán felkelti az érdeklődésemet.

És persze ne csak az egy-két főszereplőre legyél teljesen rászállva, mivel az olvasókat nem csak az érdekli, hogy a főhősnő épp mit csinál. Hanem az is, hogy a többi karakter (legyen az gonosz vagy jó) mire gondol, veszélyben van e stb...)

Mindenesetre sok sikert az íráshoz, szurkolok neked!

További szép napot. :D

2015. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz annyit hozzátéve, hogy azért van kivétel, amit talán egyszerűbb megcsinálni is, és így nem lesz annyira egysíkú az eleje, majd vesz egy hirtelen fordulatot a vége. Pl. volt egy fantasy, azt hiszem, hogy a kék harcos, ahol így 1-2 év után nem voltam teljesen elájulva a szereplők karakterétől, vagy a cselekménytől, viszont alapból annyira veszélyes helyzetet teremtett, hogy élvezhető volt (mint itt pl. hogy az ikrek bátyja a legnagyobb ellenzője a boszorkányoknak, és az ikrek is kiirtanák az összeset, de persze titkolják és utána szépen van leírva az átvezetés, ahogy változnak a gondolataik). Szóval ha ilyesmi az is jó. Ezt talán nem annyira nehéz hozzáírni, simán beraksz részeket, ahol a báty és az ikrek szidják a boszikat, az elején, aztán a csatában egymással szemben állnak, a báty mikor megtudja, akkor az addigi szeretet helyett gyűlöletet érez és megpróbálja megölni vagy hasonló. Persze ezt csak ötletként mondtam, nem azért, hogy így írd. :) És sok sikert!
2015. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3# vagyok ismét.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy a történet a jelenkorban játszódik, vagy régebbi időkben? :D

Szerintem az ilyen boszis történeteket inkább mondjuk a középkorban lehet elképzelni, mintsem napjainkban. Szóval ha napjainkban játszódik, akkor az nálam már erősen lehúzná pontozásnál (de ez csak a SAJÁT véleményem, szóval abba a korba írd, amelyikbe TE akarod!)

2015. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!