Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha ma elkezdenék írni egy...

Ha ma elkezdenék írni egy könyvet, milyen stílusban olvasnátok?

Figyelt kérdés
sci-fi,romantika,fantasy,dráma,történelmi,bűnügyi,stb....???

2015. máj. 5. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem stílus, hanem zsáner.

Én a krimit szeretem.

2015. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kérlek írjátok oda azt is majd,hogy miért?!!!!!!!
2015. máj. 5. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban a stílusban, amiben megírtad. Nem logikus? :)

Ha valaki az egyik zsánert kedveli, arra nincs magyarázat. Hiába kérdezed, ha az első válaszadónak a krimi jön be, nem tudja megmondani, miért. Mert kedveli a krimit, ennyi.

Én csak a romantikus művektől ódzkodom, más preferenciám nem szokott lenni.

(De ha már stílus: azért legyen igényes.)

2015. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

ezt nehéz megmondani. Azért a krimi, mert szeretem az izgalmas fordulatokat, meg amikor lehet gondolkodni, hogy ki volt a tettes, hogyan és miért. De ehhez jónak kell lennie a kriminek.

Más is szeretek, de ez a kedvencem. A sci-fi és a fantasy nem az én világom.

2015. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fantasyban!Legjobban a Fantasy könyveket szeretem.
2015. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen stílusban? Lehetőleg a legsokfélébb és legösszetettebb módon, sok leírással, de úgy, hogy az olvasó nem veszti el az érdeklődését a könyv iránt. Szeretem a nyelvi játékokat, a humorosan megírt történeteket, akkor is, ha maga a cselekmény nem éppen vicces, csak az író szavaitól válnak azzá.

Hogy melyik műfajt kedvelem? Örömmel olvasok elgondolkodtató fiktív regényeket, amik a lehetséges vagy nem lehetséges jövőképekről szólnak. Jelenkorban játszódó történeteket szakrális elemekkel vagy a történet szálaiban elrejtett mondanivalóval, ismeretterjesztéssel.

2015. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!