Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt írok, amiben egy...

Lilus2000 kérdése:

Regényt írok, amiben egy testvérpár összeveszik. De nincs ihlet. :D Nektek?

Figyelt kérdés
Csak még azt nem tudom min vesszenek össze. Nekem is van egy öcsém, akivel szoktam néha vitázni, de valami üts kéne. Szülők, iskola stb. A lány sértődik meg, szóval a fiúnak kellene valamit csinálnia. (ugyanis a testvérpár egy lányból és egy fiúból áll, a lány az idősebb) valami ötlet? :) addig én is agyalok, csak némi segítség kellene

2015. jún. 29. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
A fiú meglesi a lányt fürdés közben. A lány észreveszi, hogy a fiú ott veri nyáladzva a kulcslyuk előtt.
2015. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
öhm 'testvérek', a fiú nem egy perverz állat és egyébként is fúj!
2015. jún. 29. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Akkor javaslom, hogy te magad találd ki. Elvégre író vagy. Vagy mégsem?
2015. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 V.Tina ***** válasza:

A lány valami értékesre gyűjt a párjának, vagy a szüleiknek, és a fiú ellopja a félretett RENGETEG pénzt valami olyan dologra, amire régóta vágyik, és haszontalannak tűnik. Ez ugrott be elsőnek :P

vagy megbántja valamivel, vagy el akarja választani valakitől, vagy tudomisén :D Nem tudok ilyesmiben sokat segíteni... :/

2015. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első! kösz az ötletet, erről eszembe is jutott valami :D
2015. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha ihlet nincs, ne írj, mert erőltetett lesz. Más ötletét meg ne írd meg - erkölcsileg nem éppen jó.

Nem kell sehova sietni, vedd elő 2-3 hét/hónap/év múlva, olvasd át, és hátha akkor tudod folytatni. De így ne.

2015. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiú homoszexuális (vagy bi) , és a srác aki a lánynak tetszik az is homoszexuális(ezt az elején a lány még nem tudja) és szemet vet a lány testvérére és ezen sértődik meg a lány. (most úgy is a téma, az USA-ban a napokban engedélyezték a melegházasságot:)!. ) [link]
2015. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Most elképzeltem, ahogy King (vagy más híres író), kiírja valami hasonló oldalra, hogy adjanak neki tanácsot, hogyan is folytassa a könyvét. Vagy hogy adjanak tippet, mi legyen a főszereplő neve...

Te írod, te döntöd el, nem mások, mert az már nem a te könyvet. Ha nincs ihlet, akkor ne másokkal írasd meg.

2015. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!