Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Párválasztó. Melyiket érdemes...

Párválasztó. Melyiket érdemes előbb elolvasni? Az Elit-et (2. fejezet) vagy a Párvalasztó történeteket? (A herceg / A palotaőr)

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze, az első fejezetet elolvastam már. Mikor megkerestem a második fejezetet, akkor láttam, hogy megjelent ez az előtörténet is, Maxonról és Aspenről. Nem tudom melyikkel kellene folytatni.
2015. máj. 3. 13:41
 2/3 anonim válasza:

Attól függ.A történetek arról szólnak, ami még a párválasztó előtt történt, az Elittel pedig megy tovább a sztori. Én a történeteket javaslom először elolvasni, az én példámból okulva... Én már a teljes trilógiát olvastam, és csak utána kezdtem el a történeteket, de én magamban már lezártam a trilógiát, és nem nagyon tudtam hova tenni már a kiegészítést. Azóta is ott ül a polcomon, legfeljebb az első pár oldalt olvastam el. De most nyáron hátha rászánom magam, mert alapvetően imádom:)

Én a kiegészítést javaslom, de nem követsz el hibát, ha előbb az Elitet olvasod. Csak mire elolvasod a 2. részt, jobban tisztában leszel az előbbi történésekkel. De ez csak az én véleményem:)

2015. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a válaszod! A párvalasztó történetek nem lő le valami spoilert? Szóval csak az első könyv előtt játszódik?
2015. máj. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!