Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok?...

Milyen könyveket ajánlanátok? 16/l

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, kivéve a fantasyt. Köszi :)
2015. febr. 12. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig úgy ajánlanék fantasy-t :D na mindegy :DD


Csillagainkban a hiba, Bábel, Egy különc srác feljegyzései, Ha maradnék, Fejős Éva könyvei,Anna és a francia csók, Tökéletes kémia

2015. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leopárd Jo Nesbo, Birodalom Steven Saylor
2015. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,nem olyan rég olvastam a gyönyörű sorscsapást,nekem személy szerint tetszett,kicsit hajaz a szürke ötven árnyalatára(még nem olvastam) ha érted mire gondolok... :D.

+: A párválasztó

Jay Asher: Tizenhárom okom volt...

Justina Chen Headley: North Of Beautiful- Iránytű önmagamhoz

Marni Bates: Rocksztárt kaptam karácsonyra(LOL könyvek,egyik se fantasy)

Mathilde Bonetti: Love factor


ÉS tudom hogy azt mondtad hogy nem kérsz fantasy,azonban nem tudom nem leírni a Csitt,csitt című 4 részed sorozatot,tény hogy fantasy de komolyan mondom ennél jobb könyvet még nem olvastam.Megéri megnézned szerintem hogy miről szól,esetleg neten beleolvasni ( ha tényleg érdekelne és nem találsz linket,írj és küldök neked)

13/L

2015. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejős Éva könyvek,
2015. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fejős Éva könyvek, Danielle Steel könyvek, szétnézhetsz a vörös pöttyös, Rubin pöttyös, arany pöttyös könyvek közt is. Én most Sara Gruen-től a Vizet az elefántnak-ot olvasom. De szeretem az olyan jellegű könyveket, amik különböző kultúrákban lévő nők helyzetét taglalja, mint pl. fátyol mögött.

Fogalmam sincs mit szeretsz, de remélem tudtam segíteni.


Viszont, ha mégis rászánnád magad a fantasyra, a csitt-csitt-et még véletlenül se vedd a kezedbe. Az a könyv egy förtelem.

2015. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leiner Laura összes

Jamie McGuire - Red Hill

E L James - A szürke ötven árnyalata (+sötét, szabadság)

2015. febr. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!