Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket, írókat...

Milyen könyveket, írókat ajánlanátok egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Regényeket, novellákat is szeretem. Agatha Christie, Vonnegut, Szabó Magda, Jack Kerouac, Daniel Keyes amiket mostanában szívesen olvastam.

Sajnos 16 éves korom óta elég keveset olvasok (tudom, nem kifogás, de költözés miatt szeretett könyvtáram is elhagytam, és nem kerestem másikat), de mostanában nagyon megjött a kedvem, csak borító alapján nehezen ítélem meg, mi való nekem.

Ez alapján tudtok ajánlani? Írókat és konkrét könyveket is szívesen várok!


2015. jan. 29. 15:14
 1/1 anonim válasza:

Stephen King: A halálsoron, Michelle Cohen Cotasanti: A mandulafa, Timothée de Fombelle: Ágrólszakadt Tóbiás (kicsit az Orwell: Állatfarm-hoz hasonlóan a diktatúrá(ka)t jeleníti meg, teszi nevetségessé, bár tudom, röhejes a cím, van mondanivalója).

Ha keresztény vagy (vagy nem zavar, ha egy tőled idegen vallás kissé eltúlzott kulcsszerepet kap) esetleg a Quo vadis-t tudnám ajánlani. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2015. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!