Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket?

Ajánlanátok könyveket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és mostanában megugrott az érdeklődésem a könyvek felé. Szeretnék egy olyan könyvet olvasni aminek krimi a műfaja de bírom a kemény dolgokat szóval lehet pszichopata is a könyv. Lehetne benne szerelmi szál is, esetleg egy kis erotikus tartalom is (nem olyan, mint A szürke 50 árnyalata, hogy orrba szájba). Szeretnék végre olyat olvasni ami megfog, elgondolkodtat és amiben vannak rejtélyek is ami miatt nem tenném le a könyvet a kezemből. Ismertek ilyen könyveket, esetleg olvastatok már ilyet? :)

2015. jan. 30. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Agatha Christie minden mennyiségben

Luxen sorozat

2015. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hary2002*** ***** válasza:
Jay Asher: 13 okom volt
2015. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sándorjános ***** válasza:
Nem krimi, de elgondolkodtató kellő mértékben brutális olvasmány Gerorge Orwell 1984-je, amiben mellesleg szerelmi szál is van.
2015. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Trónok Harca :) Igaz nem krimi, de amennyi kavarás, szervezkedés és árulás van benne ... ó és persze letehetetlen :)
2015. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz könyvei szerintem elég könnyen olvashatók, izgalmasak. Ne egy Agatha Christie féle minőségi krimire készülj, inkább thriller a műfaj, de szerintem vállalhatók. Pszichopatát nagy valószínűséggel találsz majd mindegyik kötetében, rejtély is akad szép számmal, szóval elképzelhető, hogy tetszhetnek neked is.

Ha pedig majd komolyabb témájú könyvre támad gusztusod, Umberto Eco: A rózsa neve c. regényt ajánlom. Krimi a javából, de nem könnyű olvasmány, mert a középkorba helyezi, és mellé komoly filozófiai, történelmi témákat is boncolgat. Ettől függetlenül rém izgalmas és tömény rejtély.

2015. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy Leslie L. Lawrence / Lőrincz L. László könyveinek jópofa a stílusa, olvasmányos, cselekménydús, rejtélyes történetek, szerintem megpróbálkozhatsz azokkal is. :)
2015. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én ajánlanám Maggie Stiefvater -The raven boys (a hollófiúk)című könyvét mert nekem nagyon tetszett.van benne szerelmi szál is,és szerintem félig kriminek is mondható.vannak benne kisebb fordulatok is és szerintem nézz utána mert nekem nagyon megérte.
2015. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

hello előző vagyok és eszembe jutott még pár, és te nem igazán ilyesmiket keresel de szerintem ezek is tetszenének.az író ugyan az és itt is kérném hogy nézz utána hidd el megéri: - skórpió vágta

- a shiver sorozat

- és Ardati lili - a suli rémei című könyvet is (ebben van egy kis rejtély meg szerelmi szál)

2015. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dan Brown könyveit ajánlanám; A Da Vinci- kód, Angyalok és démonok, Digitális erőd, A megtévesztés foka. Izgalmasak, rejtélyesek, mindig alakul egy kis romantika is. Szerintem letehetetlenek.
2015. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. febr. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!