Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Használt könyveket hol lehetne...

Használt könyveket hol lehetne értékesíteni, internetes oldalakat javasolnátok, amelyek esélyesek jobban?

Figyelt kérdés

Vannak olyan könyvek is, amiket egyáltalán ki se nyitottam, de sok ember számára sztem hasznosak lehetnének, még így az idő elteltével is.


Előre is köszönöm a segítséget.



2015. jan. 9. 13:31
 1/3 Silurus válasza:
Jófogás, Olx, ezeken van rengeteg könyv hirdetés, és ingyenes. Ha nem vagy rászorulva inkább tartsd meg, mert nevetséges áron mennek. Megkérdezhetem hogy milyen témájú könyvek?
2015. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Középiskolás könyvek, amiket, ha nem kell el, akkor lehet, h beviszem a könyvtárba.

Matek tankönyv, irodalom könyv, van próbaérettségis könyv is, nyelvtanból is van vmi, van egy tök jónak kinéző A képzelet világa 2 könyv, amin nagyon agyalok, h inkább megtartom :), biosz könyv is van, kémia munkafüzet, s kb. csak ennyi.


Nem tudom már hova tenni őket, s ha vkinek kell, akkor lehet jobb pár száz forintért eladnom, ha pedig nem kell, akkor a könyvtár biztos örülni fog ennek is, ha pedig nekik se kell, akkor melegséget fog adni nekünk valszeg majd. :)

2015. jan. 9. 14:25
 3/3 Silurus válasza:
Akkor szerintem az említett oldalak megfelelnek a célnak.
2015. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!