Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Javasolnátok nekem "szép"...

Javasolnátok nekem "szép" könyveket?

Figyelt kérdés
Olyan könyvekre gondolok ahol jelen vannak az emberi értékek és komoly üzenete van.

2014. febr. 1. 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Magyar és külföldi íróktól egyaránt :)
2014. febr. 1. 13:28
 2/7 anonim válasza:

Scott Westerfeld: Csúfok

ennek a könyvnek három sorozata van. Számomra megtanította a saját és mások külsőjének elfogadását. A könyv megmutatja, hogy az élet nem játék és zene, hanem van másik oldala. A könyv kicsit elvont, misztikus, elsőre nem értettem hogy mégis mi van..De minél tovább olvastam annál világosabbá és élvezetesebbé vált számomra. :)

14/l

2014. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ruta Sepetys: Árnyalatnyi remény, ha bárki azt mondja nekem, hogy komoly üzenet... na ez az. A köszönetnyílvánításon(!) is elbőgtem magam. Egy fiatal lány meséli el az életét a gulágon, annyira élethűen tárja az olvasó elé, néha talán egy kicsit nyersen is, de nálam elérte a célját, és egy életre szóló élményt adott, sírással, nevetéssel, szerelemmel. Gyönyörű könyv.
2014. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jamie Ford: Hotel az Édes és Keserű út sarkán az egyik ami szerintem ilyen, és persze az örök kedvenc: Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg. Mindenképp olvasd el ha még nem tetted, ha igen, akkor is érdemes újraolvasni. Hihetetlen, mennyi minden van benne az életről, ez nem csak egy mese ahogy sokan hiszik :)
2014. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Wass Albert: Mire a fák megnőnek

Ha egyenes emberi jellemről, a kemény munka gyümölcséről, és a kitartásról akarsz olvasni, amely majd rád is menthetetlenül átragad, akkor ezt ajánlom!

2014. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

A kis herceg az egyik kedvencem. Ha jól emlékszem 4. osztályos voltam amikor először olvastam és egy délután alatt befejeztem.


Még szivesen várom a további javaslatokat :)

2014. júl. 12. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Michael Ende: Momo
2015. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!