Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvkiadót javasolnátok?

Milyen könyvkiadót javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval, írok egy könyvet, ami leginkább arról szól, hogy az emberek milyen kritikusak egymással, és hogy hogyan alakul egy ázsiai és egy meleg srác barátsága a kezdetektől, hogy mennyire utálták egymást az elején, és milyen fontos kincsek és barátok árán tanulják csak meg megkedvelni a másikat, miközben egy nehéz problémát kell megoldaniuk. Szerintetek hol adnának ki egy ilyen könyvet? Lenne olvasottsága?

2013. júl. 19. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni, hogy otthon el is olvastattam és a szüleimnek bejött, emellett van író és művész ismerősöm egyaránt, úgyhogy lehet, hogy tudnák ajánlani is, ha erről lenne szó...
2013. júl. 19. 18:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Ulpius-ház mostanában a szerelem/szexualitás/családtörténet/romantika téren igen érdekelt.

Amúgy meg az Aranymosáson szeptembertől vagy októbertől (részletek az Aranymosás Irodalmi Magazin online oldalán), ahova még nem publikált szerzőket várnak. Itt akik átjutnak az előszűrőn, azaz a kiadó első lektorai úgy ítélik meg az első oldala alapján, hogy érdekes lenne olvasni, azok kikerülnek a honlapra. Még két pozitív lektorit kell kapniuk, hogy egyáltalán a kiadóvezető rábólintson a kiadásra, bár még akkor sem garantált a dolog. Közben a hozzászólásokban írók adnak tanácsot stb. és egyébkén is nem népszerűtlenül fut be a könyv. Ez a Könyvmoly Képzőnél van.

Egyébként nem tudom, ki az író barátod, elárulhatnád, úgy könnyebb lenne megítélni. De ne rögtön azon gondolkodj, hogy majd kik segítenek népszerűsíteni. Te is tegyél meg mindent. A jó könyvet úgy is felfedezik! :)

2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!