Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy regényt. Mit szóltok...

Írok egy regényt. Mit szóltok az elejéhez? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés
Minden szomorúság és bánat ellenére vannak jó napjaim. Sőt vannak nagyon szép napjaim. A nap néha átsüt az ablakon és a fény elér a könyvespolcig , ekkor látni lehet hogy száll fel a porfelhő. Néha szuper napot fogok ki akkor pedig Vezetőket gyilkolok. Ez a munkám már 2 éve, bár nem nevezném munkának ugyanis senki sem fizet érte. Mert ez a Birodalom a hatalomra van felépítve. Itt mindent a Vezetők irányítanak. Valójában senki sem tudja, hogy hol vagyunk csak ők. Ők akik mindenkit elnyomnak mert megpróbálnak harcolni, persze nem nagy sikerrel. A Vezetők olyan dolgokat művelnek amikhez nincsen joguk. Emberek ölnek, kíméletlenül és fegyvereik halálosak. Közülük mindenki megérdemli a halált, egytől egyig. Félnek tőlük mert úgy tartják, hogy legyőzhetetlenek. Két éve én is ezt hittem akkor jöttek és megölték a nővéremet, aztán hagytak hadd szenvedjek testvérem holtteste láttán. Azóta ölöm őket a világon mindenfelé. Együtt erősek, de külön-külön szánalmasan gyengék. Bár igaz, hogy nem sokan szállnak szembe velük! Csak én vagyok az egyetlen aki megölte valaha bármelyiküket. Az a titkom, hogy ugyanolyan kíméletlenül ölöm meg őket mint ők az én népemet.

2015. jan. 4. 15:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha lenne blogom olvasnatok?
2015. jan. 5. 14:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Én igen :)
2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok szerintem a történet nem rossz de gondold még át azt ajánlom hogy olvass ilyen témájú könyveket hogy jobban fogalmazz.
2015. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy konyvbe nem lehet csak ugy belefogni, ha ki szertned adatni; minden szalat gondosan el kell rendezni, tudni kell, hogyan fog vegzodni, mert kulonben nem lesz rendes lezarasa. Ha komolyan akarod csinalni, elobb keszits tervet!
2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!