Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy regényt. Mit szóltok...

Írok egy regényt. Mit szóltok az elejéhez? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés
Minden szomorúság és bánat ellenére vannak jó napjaim. Sőt vannak nagyon szép napjaim. A nap néha átsüt az ablakon és a fény elér a könyvespolcig , ekkor látni lehet hogy száll fel a porfelhő. Néha szuper napot fogok ki akkor pedig Vezetőket gyilkolok. Ez a munkám már 2 éve, bár nem nevezném munkának ugyanis senki sem fizet érte. Mert ez a Birodalom a hatalomra van felépítve. Itt mindent a Vezetők irányítanak. Valójában senki sem tudja, hogy hol vagyunk csak ők. Ők akik mindenkit elnyomnak mert megpróbálnak harcolni, persze nem nagy sikerrel. A Vezetők olyan dolgokat művelnek amikhez nincsen joguk. Emberek ölnek, kíméletlenül és fegyvereik halálosak. Közülük mindenki megérdemli a halált, egytől egyig. Félnek tőlük mert úgy tartják, hogy legyőzhetetlenek. Két éve én is ezt hittem akkor jöttek és megölték a nővéremet, aztán hagytak hadd szenvedjek testvérem holtteste láttán. Azóta ölöm őket a világon mindenfelé. Együtt erősek, de külön-külön szánalmasan gyengék. Bár igaz, hogy nem sokan szállnak szembe velük! Csak én vagyok az egyetlen aki megölte valaha bármelyiküket. Az a titkom, hogy ugyanolyan kíméletlenül ölöm meg őket mint ők az én népemet.

2015. jan. 4. 15:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez a mondat véletlen került bele:A nap néha átsüt az ablakon és a fény elér a könyvespolcig , ekkor látni lehet hogy száll fel a porfelhő.
2015. jan. 4. 15:44
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 11-13 évesnek szerintem elmegy, de én úgy érzem, hogy még nem gondoltad ki az egész történetet, csak így belevágtál.
2015. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Szerintem folytasd. És legyen benne majd szerelmi szál is:)
2015. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem erőltesd. A sztori gyenge, a helyesírás, fogalmazás pocsék.

Csak halkan kérdezem meg. Te ismered a vessző, pont kérdő, felkiáltó stb jeleket?? Mert vesszőt például nem is használsz. Kellene.

2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi a gyors válaszért

1# igaz még nem gondoltam ki hogy mi lesz a folytatás :) amúgy 12 vagyok. egyetlen egy novellát írtam eddig de rengeteg verset ami elég jól megy :)

2# válaszoló köszi a biztató választ:)

3# Hát, nem tudom miért gondolod így de meglehet hogy igazad van. amúgy meg ahogy átolvastam tényleg kell vessző is:)! öhm.. a korodat is megírod légyszíves?


meg mostantól légyszi mindenki :)

2015. jan. 4. 16:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Kicsit sokszor írtad az "ölni" szót, szerintem figyelj rá, és használj szinonímákat. A tőmandatok helyett, tényleg alkalmazhatnál vesszőt, és az sem ártana, ha nem így ömlesztenél mindent az olvasóra, hanem adagolva vezetnéd be a történetbe.


De különben jó, és ha blogon lenne hasonló írás, én lelkes követője lennék. :) Sok sikert!


Egyébként hány éves vagy? Csak érdekel, nem bántásból.

2015. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, nem láttam a válaszod, akkor a korodról semmi. :)
2015. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és megint én, 14/L
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

te hány éves vagy?

kíváncsi vagyok melyik korosztálynak tetszik :)

2015. jan. 4. 16:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:52 vagyok


38 éves vagyok. Némi szakmai tapasztalatom is van, ugyanis könyvkiadó cégnél dolgozom. Igaz, én már a végösszeállításnál. (borító szerkesztés)

Amit te írtál nagyon gyenge. Viszont ha csak a saját örömöd miatt írod, az jó szórakozás. Ezáltal javulhat a helyesírásod, szókincsed, fogalmazásod is fejlődhet.

De h olyan terveid vannak, hogy egyszer a polcon legyen, akkor nagyon messze vagy még tőle.

2015. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!