Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy ilyen...

Ti elolvasnátok egy ilyen könyvet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A főszereplő egy görög fiatalember lenne, aki éppen elvégzett egy műszaki egyetemet. Lényegében arról szólna az egész, hogy ez az ember teljesen visszavonulna a világtól annak érdekében, hogy robotot tudjon magának építeni. Ez sikerül is neki, de nem akarja az idejét pazarolni a "tanításával", ezért inkább rákapcsolja a robot agyát az internetre, amitől az megismerkedne mindenféle ideológiával és fellázadna a teremtője ellen. Az egész történetben egy olyan helyzet állna elő, hogy egy mulandó ember létrehozott egy nyilvánvalóan hosszabb életű "lényt", ami aztán nem akarja elfogadni a "gyengébbet" uralkodójának.

2015. jan. 2. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon fog meg a technika, de elolvasnám. Sok sikert hozzá!
2015. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Frankenstein-komplexus eléggé elcsépelt téma. Inkább olvass sok kortárs sci-fit meg tudományos-ismeretterjesztő könyvet, hogy nagyjából képben legyél az aktuális trendekkel, illetve szerezz be néhány írástechnikai kézikönyvet és gyakorolj rengeteget, hogy olvasható minőségben tudjál írni. Aztán ha már elértél olyan szintre, hogy nem csak a rokonok és barátok/barátnők mondják azt, hogy ügyes vagy, és vannak jó ötleteid is, indulj el irodalmi pályázatokon, több kiadó is szokott szervezni ilyeneket. És ha tényleg jó vagy, akkor észre fogják venni és eljuthatsz a kiadásig is.
2015. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz könyv ,de unalmas lenne akárhogyan is eredeti ,mivel ez a téma ,hogy robotépítés aztán lázadás nagyon felkapott bárhogy is írták, szóval személy szerint inkább betenném a "kupacba" és valami olyat találnék ki ami nemigazán ismert még..
2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok hasonló történet van már, könyvben és filmben is. Én szeretem az ilyen stílusú könyveket, de én is azzal értek egyet, amit előttem írtak, hogy előbb képezd magad, az segít és utána könnyebb lesz. :)
2015. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!