Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy ilyen...

Ti elolvasnátok egy ilyen könyvet? A többi lennt

Figyelt kérdés

Egy gimis regény lenne egy csajról, aki se lúzer, se menő, de egy napon egy balestet folytán az egész suli megismeri, és a suli legmenőbbje lesz belőle, és ezzel együtt rátalál az első szerelmére.


Itt egy részlet belőle, vagyis az első fejezet egyik része egy picit átalakítva,mert nem szeretném, hogy valaki lenyúlja, mivel nagyon sokat dolgozok rajta, és akiket megkérdeztem eddig azt mondák, hogy jó. Íme:


Ki szeretné úgy kezdeni a hetediket egy kis gimnáziumban, ahol meg kellene ismernie a következő hét évben levő osztálytársait, hogy az első két nap nincs is ott, mert nyaral?! Hát én is-is, mert a nyáron nem túl sok helyen voltam, mivel az anyukám és az apukám nagyon elfoglaltak. Ebből csak annyi a szerencsém, hogy év végén volt egy nap, amikor megismertük az osztálytársainkat, ezért nem kell majd úgy iskolába mennem, hogy senkit sem ismerek az osztálytársaimon és az ofőmön kívül.



#lány #hetedik #gimis regény
2015. jan. 1. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ez nagyon SzJG-s!
2015. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi, azt is oda akartam írni, hogy nem olyan lesz, mint az SZJG, mert

1, nem olyan az írási stílusom, mint a Laurának, bár nagyon szeretem az írásait, és olvastam, és még olvasni is fogom őket

2, a csaj úgy lesz menő, hogy csak magának fogja köszönhetni, hogy menő lett, mivel megnyerte a suli sakkversenyét

2015. jan. 1. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvasnám el. Semmi olyan nincs benne, ami miatt felfigyelnék rá, különben is sok hasonló témájú könyv van, minek még egy.


Amúgy amit idebiggyesztettél az annyira magyartalan, nyakatekert, hogy rossz volt végigolvasni. Pedig csak pár sor. A válaszodból arra lehet következtetni, hogy az eredeti iromány is ilyen kaliberű.

Nem tudom hány éves vagy, de ezt még csiszolgasd.

2015. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a mai társadalomban senki sem lesz úgy menő, hogy sakkversenyt nyert -sajna.


Egyébként tényleg rettentően tucatsztori.

2015. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: NEM


1. soha nem olvastam gimis sztorikat, még gimis koromban sem, mert az én ízlésemnek túl átlagos...

2. a megfogalmazásod sem kecsegtet sok jóval, mert olyan "körülményes", nem gördülékeny

2015. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tucat tini könyv! :)
2015. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!