Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik ez a történet? ( én...

Tetszik ez a történet? ( én írom) vámpíros - thrilleres - egy picike romantikával ( de télleg csak nagyon kicsi)

Figyelt kérdés

Arról szól, hogy van egy nagyon szegény család akik hatalmas nyomorúságban élnek. Fontos tudni hogy ebben a világban elfogadott a vámpírok létezése, de már csak EGY maradt ezen a földön. Ez a vámpír munkát ajánl ennek a családnak és az a feladatuk, hogy nappal megvédjék a vámpír kastélyát.Tehát a házaspár és a tizenhat éves lányuk beköltöznek a vámpír házába és a nap folyamán vigyáznak rá, nehogy kirabolják, és felújítják. A vámpír és a család szinte soha nem találkoznak, mert mire a vámpír felébred a család már alszik. De a kiscsaj egyik éjjel alvajáró lesz és kimegy a szobájából és le akar ugrani az emeletről, de a vámpír megmenti zuhanás közben. A lány pedig innentől kezdve állandóan minden éjszaka halucinálni vagy alvajárni fog, de a vámpírnak egy időre el kell utaznia így egyik alkalommal nem tudja megmenteni....

Egyenlőre eddig van meg!


2010. jan. 31. 15:56
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Az utolsó vagyok, nyilván ugyanaz a személy, ez kérdés volt egyáltalán?

Ad1; Én már nem írok, régebben írtam, nem voltam túl sikeres, 5 regényemből csak kettőt sikerült kiadatni. De ez nem függ össze a véleményezéssel, nem hiszem,hogy lekezelő lettem volna.

Ad2; Hány éves vagy? 15,16 ? Több nem lehetsz. Nyilván azért tetted fel a kérdést, hogy válaszoljanak rá, ha csak pozitív s.ggnyalásokat akarsz olvasgatni akkor ez rossz oldal számodra. Emberek! El kell fogadni a negatív kritikát is.

A kérdésed az volt,hogy hogy tetszik, sehogy nem tetszik és ez egy korrekt válasz kedveském.

2010. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
hmm...ez tetszik...amúgy 17/L vagyok...miből gondolod hogy csak s..gnyalásért írtam ki a kérdést? Én csak egyszerűen azt szűrtem le hogy biztos azért írtad mert neked sokkal jobb történeteid vannak, de ha télleg csak a negatív kritikáról van szó akkor én kérek elnézést! Igazad van! A rossz kritikát is tűrni kell XD Amúgy ha rendesen elolvastad volna a kommenteket rájöhettél volna hogy 17/L vagyok...XD
2010. márc. 9. 18:57
 23/32 anonim ***** válasza:

Hahó!

Újra én vagyok...aki azt írta, hogy vigyázz, nehogy sablonos legyen...

Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy ha azt akarod, hogy tényleg igazán jó sztori legyen, de még nincs meg minden momentum, akkor keress zenéket...én pl. rengeteg zenét (főleg filmzene) hallgatok, ez ihlet meg. (Ugyanis én is írok könyvet...)

A negatív kritikákkal pedig nincs semmi baj. Ha építő jellegűek, fogadd meg, ha nem, akkor folytasd, amit elkezdtél, de ne hagyd abba, és ne vegyél mindent a szívedre (pláne ha profiról van szó ebben az esetben XD).

Ha nem sikerül úgy a történeted, ahogy szeretnéd, de van egy-egy kedvenc részed belőle, talán még egy új, teljesen más történetet is kihozhatsz belőle.

2010. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
szia, nekem nagyon tetszik az ötleted, én is is szivesen elolvasnám majd :)
2010. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szia,már egyszer irtam kommentet hogy szerintem,nagyon jó!!

Mikor lesz kész??

Nekem majd mindenképp küldd el!!

Köszi

2010. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Most elég lassan haladok vele utána megmajd be is kell ám gépelni, de ígérem hogy fogok szólni ha készen lesz és ha adtok majd e-mail címet akkor el fgogm küldeni :)
2010. ápr. 11. 13:02
 27/32 A kérdező kommentje:

Figyelem : a történet cselekménye időközben átalakult !!!

A lényeg csak annyi hogy a kiscsaj meg a vámpír között nem fog szerelem ki alakulni, hanem valami egészen más kötelék lesz köztük.

Azt nem szeretném elárulni, hogy mi is az pontosan, mert nem akarom lezölteni a poént.

2010. ápr. 19. 19:12
 28/32 A kérdező kommentje:
lelőni...bocsánat nem tudok írni XD
2010. ápr. 19. 19:13
 29/32 anonim ***** válasza:
Hú,nagyon tetszik! Elolvastam, és már alig bírom várni,h kész legyen:D:DHa kész akk nekem is küldjed el:)naggyon várom már(L)
2010. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
szia én már írtam egyszer.. tudom már soknak mondtad hogy lassan készül de az már hónapokkal ezelőtt volt.. csak annyit hogy kb. mikorra várható h készlesz.. vagy még egyáltalán nem tudno? bocsi h már sokadikként ugyanazt a kérdést teszem fel de nagyon megfogott ez a történet. nagyon várom h mi fog belőle kialakulni:D főleg h már írtad hogy olyan lesz a vége amit még nem olvastunk. már nagyon nagyon várom úgyh lécci legyél elnéző a türelmetlenségért:D és sok sikert az íráshoz!!
2010. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!