Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik ez a történet? ( én...

Tetszik ez a történet? ( én írom) vámpíros - thrilleres - egy picike romantikával ( de télleg csak nagyon kicsi)

Figyelt kérdés

Arról szól, hogy van egy nagyon szegény család akik hatalmas nyomorúságban élnek. Fontos tudni hogy ebben a világban elfogadott a vámpírok létezése, de már csak EGY maradt ezen a földön. Ez a vámpír munkát ajánl ennek a családnak és az a feladatuk, hogy nappal megvédjék a vámpír kastélyát.Tehát a házaspár és a tizenhat éves lányuk beköltöznek a vámpír házába és a nap folyamán vigyáznak rá, nehogy kirabolják, és felújítják. A vámpír és a család szinte soha nem találkoznak, mert mire a vámpír felébred a család már alszik. De a kiscsaj egyik éjjel alvajáró lesz és kimegy a szobájából és le akar ugrani az emeletről, de a vámpír megmenti zuhanás közben. A lány pedig innentől kezdve állandóan minden éjszaka halucinálni vagy alvajárni fog, de a vámpírnak egy időre el kell utaznia így egyik alkalommal nem tudja megmenteni....

Egyenlőre eddig van meg!


2010. jan. 31. 15:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem biztos jó lesz, nekem tetszik ez a téma. sok sikert a megírásához!:)

2010. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alaptörténet idáig nekem is tetszik. Csak vigyázz, hogy ne legyen "sablonos"...ha érted mire gondolok. Mostanában tényleg rengeteg vámpíros könyv jelent meg.

Nem tudom hogy akarsz e szuperképességeket a vámpírnak, ha igen, akkor valami olyat találj ki ami még nem volt, viszont nagyon különleges, és érdekes.

Ha eszembe jut még valami, írok!

2010. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Én is szívesen elolvasnám ... majd én is kérem emailban!!!

Pussz

2010. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

szia

nekem is tettszik eddig és engem is nagyon érdekel a folytatás! (szerintem csinálj az e-mail-edben egy külön mappát azoknak akik kérik a történeted)


HAJRÁÁ!

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nekem nagyon teccik.. és nagyo érdekel ha kész van esetleg elküldhetnéd nekem valahogy ha va kedved.. nagyon izgalmas szerintem.. bizonyára nagyon jó lesz és nagyon várom hogy még többet tudjak meg róla
2010. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
az előző vagyok most olvastam hogy majd elküldöd e-mailban ésis kérném.. és sok sikert
2010. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Azért írsz, hogy ingyé' osztogasd e-mailben? Érdekes. Egyébként nekem nem tetszik, elcsépelt, ilyet bárki kitalál.
2010. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
"de a vámpírnak egy időre el kell utaznia"... Istenem :D de nagy az isten állatkertje.
2010. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Sajnos lassan haladok vele, de ígérem hogy ha készen leszek elküldöm mindenkinek aki kérte...az uccsó válaszolónak meg az utolsó előttinek, (bár tudom hogy mindkettőt egy személy írta)meg csak annyit hogy köszönöm szépen az értékes hozzászólását...ebből azt szűrtem le hogy te ezerszer jobb történeteket írsz...elküldenél nekem egyet??? Biztos nagyon jók a tieid ha az enyémed így kifikázod!!! Szertnék tanulni a mestertől, a legjobbtól!!!!! Te biztos az vagy !!!:D...
2010. márc. 9. 15:37
 20/32 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem lesz sablonos...főleg nem tvájlájtos mert engem a rose red ihletett meg, de arra se nagyon fog hasonlítani. A vámpíromnak semmilyen különleges képességet nem adok ( mindössze nagyon jóképű lesz meg udvarias...de nem lesz nyálas...sőt...)

Amúgy már nagyjából megvan hogy hogyan akarom befejezni, de nem akarom elárulni, mert egy iszonyú nagy csattanót akarok a végére amit szintén nem árulok el! És nyugi! Ilyen befejezést még tuti nem olvastatok!!! XDXD

2010. márc. 9. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!